Załóż swoje konto!
  • Strona główna
  • Kontakt
  • Dokumenty
  • Plan lekcji
  • Galeria
  • Przedszkole
    • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
      • Informacje o Programie Powszechnej Dwujęzyczności
      • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Rekrutacja 2026
    • Zarządzenie Wóta Gminy Miłki w sprawie rekrutacji w 2026 roku
    • Rekrutacja I klasa 2026/2027
    • Rekrutacja przedszkole 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do klasy 1 SP 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do przedszkola 2026/2027
    • Deklaracja o kontynuowaniu wych. przedszkolnego 2026/2027
    • Rezygnacja z dowozu autobusem szkolnym 2026/2027
    • Zezwolenie na dojazdy szkolnym autobusem 2026/2027
    • Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola 2026/2027
  • Strona BIP
Strona główna

Szkoła

  • Aktualności
  • Nauczyciele
  • Rada Rodziców

Informacje

  • Ogłoszenia Dyrektora Szkoły
  • Spotkania z rodzicami w roku 2025/2026
  • Wykaz podręczników 2025/2026
  • Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2025/2026
  • Elektroniczna skrzynka podawcza
  • RODO

Przedszkole

  • Wiadomości z przedszkola
  • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"

 

 

 

Archiwum

  • maj, 2021
  • październik, 2020
  • maj, 2020
  • marzec, 2020
  • luty, 2020
  • wrzesień, 2019
  • czerwiec, 2019
  • maj, 2018
  • październik, 2017
  • wrzesień, 2014
  • listopad, 2013
  • wrzesień, 2012

Mistrzynie Województwa z SP Miłki

Szczegóły
Utworzono: piątek, 02, czerwiec 2017 20:48

Mistrzynie Województwa z SP Miłki-9Po 3 brązowych i 2 srebrnych medalach w finałach wojewódzkich w ubiegłym roku szkolnym, przyszły wymarzone złote medale w najważniejszej imprezie sezonu: w FINALE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W-M SZS w halowej piłce nożnej dziewcząt, Szkół Podstawowych w Giżycku, na hali MOSiR-u dnia 29.05.2017r.

Przypomnijmy, że do tegorocznego finału, przez poszczególne eliminacje (powiat, rejon, region), nasze dziewczęta szły jak burza. We wszystkich 10-ciu wygranych meczach straciły tylko jedną bramkę.

Do turnieju przystępowały jako jedne z faworytek. Jednakże styl i przewaga, z jaką wygrały turniej finałowy, zaskoczył wszystkich. Były w każdym meczu zdecydowanie lepszym zespołem i w całym turnieju straciły tylko jedną bramkę (tak naprawdę strzeliły sobie samobója).

Na zawody nie zgłosił się wcześniej zakwalifikowany zespół SP Olsztynek.

To pierwszy, tak doniosły na skalę województwa, sukces dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Miłkach.

 

Wyniki w poszczególnych spotkaniach meczowych:

SP Miłki - SP nr 2 Nowe M. Lubawskie 4:0
SP nr 7 Giżycko - SP Narzym 1:0
SP nr 18 Olsztyn - SP Miłki 0:2
SP Narzym - SP nr 2 Nowe M. Lubawskie 1:0
SP nr 7 Giżycko - SP nr 18 Olsztyn 2:0
SP Miłki - SP Narzym 2:0
SP nr 7 Giżycko - SP 2 Nowe M. Lubawskie 0:0
SP nr 18 Olsztyn - SP Narzym 2:3
SP Miłki - SP nr 7 Giżycko 2:1
SP nr 18 Olsztyn - SP nr 2 Nowe M./ Lubawskie 3:0

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA P bramki
1 SP Miłki 12 10:1
2 SP nr 7 Giżycko 7 4:2
3 SP Narzym 6 4:5
4 SP nr 18 Olsztyn 3 5:6
5 SP nr 2 Nowe M. Lub. 1 0:8

 

 

 

 

 

Skład zespołu SP Miłki: Magda Włodkowska, Joanna Zalewska, Martyna Rydzewska, Olga Ozygała, Wiktoria Naszkiewicz, Aleksandra Jenczyk, Weronika Kryba, Izabela Tarnacka, Patrycja Mrówka, Julia Wójcik, Katarzyna Skubisz, trener-opiekun Piotr Łobodziński.

 

Dzięki temu zwycięstwu, nasze piłkarki mają zapewniony udział w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Głuchołazach (Sudety) w dniach 15-18 czerwca 2017r.
W turnieju zagra 16 drużyn. Każde województwo ma przecież swojego Mistrza.

 

Galeria

 

G R A T U L A C J E !!!
Dyrekcja ZPO w Miłkach

„Małolaty” na podium w Giżycku

Szczegóły
Utworzono: piątek, 02, czerwiec 2017 19:39

„Małolaty” na podium w Giżycku-317 maja 2017r. zespół teatralny „Małolaty" z klasy VI Szkoły Podstawowej w Miłkach, pod opieką Pani Agnieszki Hryszko, zajął I miejsce w VII Powiatowym Przeglądzie Spektakli Profilaktycznych w Giżycku. Uczniowie zaprezentowali spektakl "Nałogica", którego autorką scenariusza jest Asia Zalewska. Rodzice mogli obejrzeć spektakl podczas wywiadówki. Gratulujemy młodym i zdolnym aktorom i życzymy dalszych sukcesów.

 

Galeria

Konkurs Recytatorski

Szczegóły
Utworzono: środa, 24, maj 2017 09:32

Konkurs Recytatorski-418 maja w bibliotece szkolnej został przeprowadzony Konkurs Recytatorski kl.4-6. Dwunastu uczestników zaprezentowało utwory m.in. T. Różewicza, W. Szymborskiej, K.I. Gałczyńskiego, Cz. Miłosza, J. Tuwima. Wyniki:

 

I miejsce : Aleksandra Jenczyk kl.5 i Joanna Zalewska kl.6
II miejsce: Emilia Bączek kl.5 i Magdalena Włodkowska kl.6
III miejsce: Izabela Tarnacka kl.4 i Julia Wójcik kl.4
Wyróżnienia: Julita Kogut kl.6 i Martyna Rydzewska kl.6.

 

Gratulujemy:)

 

Galeria

 

Magdalena Tarnacka

Sukcesy w konkursach przedmiotowych

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 18, maj 2017 17:01

Sukcesy w konkursach przedmiotowych-2Jesteśmy dumni z naszej uczennicy, Nataszy Sękowskiej z kl. VI, która po raz drugi została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Historycznego. Przygotowywała ją pani Renata Ilnicka. W tym roku, wykazując się niebywała wiedzą historyczną, uczennica uplasowała się na 2. miejscu.

Natasza oraz jej koleżanki z klasy, Joanna Zalewska i Martyna Rydzewska, otrzymały również tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Przez kilka tygodni rzetelnie pracowały pod kierunkiem pani Agnieszki Hryszko. Gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku.

 

Galeria

 

Agnieszka Hryszko

Jaćwieskie Wiosenne Biegi Przełajowe

Szczegóły
Utworzono: poniedziałek, 15, maj 2017 13:32

Jaćwieskie Wiosenne Biegi Przełajowe-11

6 maja 2017r. uczniowie ZPO w Miłkach wraz z reprezentacją Szkół Podstawowych ze Staświn i Rydzewa uczestniczyli w Jaćwieskich Wiosennych Biegach Przełajowych w Starych Juchach. Nad uczniami z Miłek pieczę sprawowali p. Jakub Aleksiejczuk i p. Piotr Łobodziński, a do walki zagrzewały panie Dyrektor. Uczniowie byli podzieleni na poszczególne grupy wiekowe, dlatego też biegali na różnych dystansach. Należy podkreślić, że p. Jakub Aleksiejczuk, w biegach godnie reprezentował nauczycieli ZPO i stanął na podium na III miejscu.

Zarówno pogoda, jak i atmosfera zawodów sprzyjała uczestnikom. Organizatorzy zadbali nie tylko o puchary, medale i dyplomy, ale również przygotowali smaczny bigos. Wszyscy doskonale bawili się i aktywnie spędzili czas.

 

W biegu „Open" gminę Miłki reprezentowała nasza absolwentka – Julia Karwowska i była bezkonkurencyjna. Podobnie nasze gimnazjalistki - nie miały sobie równych.

 

W klasyfikacji ogólnej Szkoła Podstawowa w Miłkach zajęła II miejsce i otrzymała piękny puchar, a zawdzięcza to poszczególnym uczniom:

 

kl. III – II m.- Anna Szporko

 

             IV m. – Katarzyna Skubisz

 

kl. IV – I m. – Iza Tarnacka

 

            III m. – Patrycja Mrówka

 

kl. V – IV m. – Katarzyna Hamernik

 

           II m. – Dawid Grzelak

 

kl. VI – I m. – Joanna Zalewska

 

            II m. – Martyna Rydzewska

 

            IV m. – Magdalena Włodkowska

 

kl. I G – I m. – Martyna Mrówka

 

kl. III G – I m. – Wiktoria Koprowska

 

                II m. – Kornelia Trzeciak

 

Wszystkim biorącym udział – uczniom i nauczycielom – gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy.

 

 

Galeria

#ChceMiSie

Szczegóły
Utworzono: poniedziałek, 15, maj 2017 09:59

#ChceMiSie-411 maja- to Dzień bez Śmiecenia. W tym roku obchodzony pod hasłem #ChceMiSie i zachęca do segregacji odpadów. Nasza szkoła włączyła się do akcji. Wiemy już jak segregować śmieci, co można zrobić z odpadów. Dzieci wykonały kolorowe EKO-dzieła. Uczniowie z kl. 6 stworzyli wierszyk. Zebraliśmy ok. 200 kg zużytych baterii. Oto złote myśli naszych uczniów:

⦁ Segregacja świetna sprawa, czystość, zdrowie i zabawa!

⦁ Segregować śmieci- pomagajcie dzieci!

⦁ Segreguję- Ziemię ratuję :)

 

Galeria

 

Magdalena Tarnacka

Tydzień Bibliotek

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 11, maj 2017 10:12

Tydzień Bibliotek-310 maja w bibliotece szkolnej odbył się Konkurs Recytatorski kl.II i III sp zorganizowany wspólnie z Gminną Biblioteką Publiczną w Miłkach z okazji obchodów Tygodnia Bibliotek. Uczestnicy zaprezentowali wiersze sławnych poetów polskich m.in. Juliana Tuwima, Marii Konopnickiej, Jana Brzechwy. Wyniki konkursu: I miejsce Nikola Dąbrowska kl.II, II miejsce Anna Szporko kl.III, III miejsce Aleksandra Masiuk kl.II. Gratulujemy! Życzymy kolejnych sukcesów :)

 

Galeria

 

Magdalena Tarnacka

Strona 66 z 132

  • start
  • poprz.
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • nast.
  • koniec
209131
Zalogowani 0
Goście 11
Zarejestrowani 94

ZPO Miłki 2012 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Marek Baranowski

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.