Załóż swoje konto!
  • Strona główna
  • Kontakt
  • Dokumenty
  • Plan lekcji
  • Galeria
  • Przedszkole
    • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
      • Informacje o Programie Powszechnej Dwujęzyczności
      • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Rekrutacja 2026
    • Zarządzenie Wóta Gminy Miłki w sprawie rekrutacji w 2026 roku
    • Rekrutacja I klasa 2026/2027
    • Rekrutacja przedszkole 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do klasy 1 SP 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do przedszkola 2026/2027
    • Deklaracja o kontynuowaniu wych. przedszkolnego 2026/2027
    • Rezygnacja z dowozu autobusem szkolnym 2026/2027
    • Zezwolenie na dojazdy szkolnym autobusem 2026/2027
    • Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola 2026/2027
  • Strona BIP
Strona główna

Szkoła

  • Aktualności
  • Nauczyciele
  • Rada Rodziców

Informacje

  • Ogłoszenia Dyrektora Szkoły
  • Spotkania z rodzicami w roku 2025/2026
  • Wykaz podręczników 2025/2026
  • Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2025/2026
  • Elektroniczna skrzynka podawcza
  • RODO

Przedszkole

  • Wiadomości z przedszkola
  • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"

 

 

 

Archiwum

  • maj, 2021
  • październik, 2020
  • maj, 2020
  • marzec, 2020
  • luty, 2020
  • wrzesień, 2019
  • czerwiec, 2019
  • maj, 2018
  • październik, 2017
  • wrzesień, 2014
  • listopad, 2013
  • wrzesień, 2012

Przedszkolaki ubierają choinkę w Ośrodku Kultury

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 22, grudzień 2016 11:32

Przedszkolaki ubierają choinkę w Ośrodku Kultury-3Świąteczna atmosfera zagościła we wtorek 13 grudnia 2016r. w Ośrodku Kultury w Miłkach. Dzieci z Przedszkola Samorządowego wraz z wychowawczyniami zostali zaproszeni do pomocy w przystrojeniu choinki. Na początku przywitały nas panie przebrane w świąteczne stroje. Z kolorowych pasków, serwetek, cekinów powstawały piękne ozdoby. Wszyscy w skupieniu starali się, aby ich ozdoba była najładniejsza i miała jak najwyżej swoje miejsce na choince. Niespodzianką był Mikołaj, który zasiadł w czerwonym fotelu obok ozdobionej choinki. Każdy chciał usiąść na kolanach i wyszeptać Mikołajowi swoje skryte marzenia. W ramach konkursu organizowanego przez Ośrodek Kultury pt. „Stroik świąteczny" każda grupa przygotowała piękne stroiki, które zdobiły stoły podczas Wigilii dla mieszkańców gminy. Efekt pracy naszych przedszkolaków mogła podziwiać społeczność lokalna, która spotkała się na wieczerzy wigilijnej 14 grudnia 2016r.

 

Galeria

 

Nauczycielki przedszkola

I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKARSKI

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 22, grudzień 2016 11:27

I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKARSKI-6W dniu 12 grudnia 2016 w Sali gimnastycznej ZPO w Miłkach odbył się I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKARSKI skierowany do dzieci klas I-III Szkół Podstawowych Gminy Miłki. Do zmagań sportowych przystąpiły reprezentacje z Miłek, Staświn oraz z Rydzewa. Głównym celem turnieju było umożliwienie zdrowej rywalizacji piłkarskiej dzieciom z Gminy Miłki. W tym dniu nie liczyło się zdobytych bramek a głośne kibicowanie i zaangażowanie młodych zawodników. Każda drużyna z rąk dyrektora Pani Anny Mułyk –Noga otrzymała puchar oraz odznaczenia w postaci medali. Pomysłodawcą turnieju był nauczyciel ZPO w Miłkach Jakub Aleksiejczuk przy partnerstwie Ośrodka Kultury w Miłkach. Nagrody w turnieju ufundowane zostały przez Urząd Gminy w Miłkach. Turniej spotkał się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem zarówno uczestników jak i kibiców zmagań, także już dziś zapraszam na wiosenną edycję Turnieju Piłkarskiego.

 

Galeria

 

Jakub Aleksiejczuk

MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU

Szczegóły
Utworzono: środa, 14, grudzień 2016 21:36

MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU-5Dnia 6.12.2016r jak co roku dzieci z naszego przedszkola wypatrywały już od rana Mikołaja. Przed śniadaniem zapukał do drzwi Mikołaj, w rolę którego wcieliła się pani Wójt gminy Miłki Barbara Mazurczyk, obdarowując wszystkich pysznymi cukierkami. Jednak tego magicznego dnia nie był to koniec niespodzianek. Po śniadaniu odwiedził nasze przedszkole prawdziwy Mikołaj, który wręczył dzieciom kalendarze adwentowe z czekoladkami. Wychowankowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki o Mikołaju, a na zakończenie zaprosili Mikołaja do tańców i pląsów. Dzieci z naszego przedszkola cały rok pracowały, aby każdy mógł dostać prezent. Dobre zachowanie i wysiłek się opłacił. Już z niecierpliwością czekamy na prezenty pod choinką.

 

Galeria

 

Nauczycielki przedszkola

KOLEJNE SUKCESY NASZYCH PIŁKAREK Z SP MIŁKI

Szczegóły
Utworzono: środa, 14, grudzień 2016 21:27

KOLEJNE SUKCESY NASZYCH PIŁKAREK Z SP MIŁKI-125 listopada 2016 roku odbyły się MISTRZOSTWA REJONU VI W-M SZS W HALOWEJ MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W GIŻYCKU.
Przypomnijmy, że dziewczęta awansowały do niego zajmując I miejsce w powiecie.
Również i tym razem nie miału sobie równych i pewnie awansowały do półfinałów wojewódzkich.


Wyniki spotkań:
SP nr 4 Giżycko - SP nr 3 Olecko 1:0
SP nr 7 Giżycko - SP Miłki 0:2
SP nr 3 Olecko - SP Miłki 0:4
SP nr 4 Giżycko - SP nr 7 Giżycko 1:3
SP nr 4 Giżycko - SP Miłki 0:2
SP nr 3 Olecko - SP nr 7 Giżycko 1:7


Klasyfikacja końcowa
I miejsce SP Miłki                 9    8:0 /awans do półfinału/
II miejsce SP nr 7 Giżycko    6   10:4 /awans do półfinału/
III miejsce SP nr 4 Giżycko   3    2:5
IV miejsce SP nr 3 Olecko     0    1:12


Skład zespołu zwycięskiego SP Miłki : Magdalena Włodkowska, Joanna Zalewska, Martyna Rydzewska, Weronika Kryba, Aleksandra Jenczyk, Patrycja Mrówka, Izabela Tarnacka, Olga Ozygała, Wiktoria Naszkiewicz.
Natomiast we wtorek 29 listopada 2016 roku odbyły się eliminacje do tegorocznego turnieju wojewódzkiego „O Puchar Tymbarku". W turnieju tym brały udział dziewczęta z klas V i młodsze.
Również tutaj nasze uczennice okazały się najlepsze pokonując Gawliki Wielkie 4:0.
W ten sposób awansowały do mistrzostw województwa, które odbędą się w Iławie.
Skład zespołu zwycięskiego SP Miłki : Julia Wójcik, Emilia Bączek, Milena Lisowska, Weronika Kryba, Aleksandra Jenczyk, Patrycja Mrówka, Izabela Tarnacka, Katarzyna Skubisz, Wiktoria Naszkiewicz.

 

Galeria


Piotr Łobodziński

GÓRNIK W PRZEDSZKOLU

Szczegóły
Utworzono: sobota, 10, grudzień 2016 12:28

GÓRNIK W PRZEDSZKOLU-1Dnia 7 grudnia 2016r  nasze przedszkole odwiedził zaproszony gość pan Zbigniew Szast były ratownik górniczy pracujący w czechowickiej kopalni Silesia. Wychowankowie mieli okazję dowiedzieć się na temat ciężkiej i niebezpiecznej pracy górnika. Pan Zbigniew przybył w pełnym galowym umundurowaniu. Przedszkolaki mogły z bliska przyjrzeć się czapce górniczej, szpadzie i odznaczeniom , które górnicy otrzymują za długoletnią ciężką pracę w kopalni. Górnik wytłumaczył jakie znaczenie mają kolory pióropusza na czapce i kto je nosi. Z uwagą wysłuchały opowieści przedstawionych przez górnika. Na zakończenie każde dziecko mianowane było na górnika. W dowód wdzięczności dzieci recytowały wiersz pt. „Tam w kopalni", oraz wręczyły laurkę ze słodkim upominkiem . Wszystkie przedszkolaki zostały obdarowane przez gościa słodkimi lizakami.

Dziękujemy panu Zbigniewowi za poświęcony czas i zaangażowanie.

 

Galeria

 

Nauczycielki przedszkola

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Szczegóły
Utworzono: sobota, 10, grudzień 2016 12:20

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA-1Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. W ostatnich dniach przedszkolaki z grup: 6-latków, 5-latków i 3-4-latków wybrały się do Biblioteki Gminnej na obchody „Światowego Dnia Pluszowego Misia", które to przygotowałay dla nich Panie – Danusia i Ania. Wszystkie dzieci wysłuchały opowieści o historii powstania pluszowego misia. Następnie obejrzały książeczki, których bohaterami byli misie i pokolorowali kolorowanki z misiami. Potem obejrzały bajkę „Kubuś Puchetek" i zjadły słodki poczestunek.Wszystkie dzieci otrzymały nalepki w kształcie misiów zaprojektowane i wykonane przez Panie...

 

Galeria

Bombkowa wycieczka

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 08, grudzień 2016 16:06

Bomkowa wycieczka-130 listopada klasa VI pojechała na zorganizowaną przez naszą wychowawczynię, panią Wiolettę Szymowiat, wycieczkę do Kętrzyna.

Udaliśmy się pociągiem z dworca w Giżycku na dworzec w Kętrzynie. Pierwszym celem było Muzeum im. Wojciecha Kętrzyńskiego, które mieści się w XIV wiecznym zamku. Największą atrakcją okazał się żywy kot, którego nazywaliśmy „zamkowym kotem". Następnie poszliśmy do fabryki bombek „Firmy Doroszko". Wszystko wyglądało w niej jak w prawdziwym warsztacie mikołajowym. Podziwialiśmy liczne grające zabawki, np. lokomotywę, a także wielkiego renifera. Cały wystrój wyglądał bardzo świątecznie. Pan Zygmunt pracuje tam już od 40 lat i wydmuchuje bombki za pomocą długiej szklanej rurki. Specjalnie dla nas wydmuchał pięknego łabędzia. Później samodzielnie malowaliśmy bombki różnymi brokatami i ozdobami. Następnie na pięknych kartkach pisaliśmy listy do Świętego Mikołaja i wrzucaliśmy je do specjalnej skrzynki. Na szczęście nie musieliśmy kupować znaczków. Na koniec udaliśmy się na piętro fabryki, gdzie znajdowało się pomieszczenie przypominające zimowy las. Stała tam olbrzymia Elza zrobiona z bombek, a także suknia ślubna wykonana z tego samego materiału. Były przepiękne. Na dole mieści się sklep, w którym zakupiliśmy ręcznie robione bombki. Wyglądały olśniewająco, dużo ładniej niż te z maszyny. Ostatnim celem wycieczki było kino. Oglądaliśmy film „Doktor Strange". Wszyscy mieli na sobie specjalne okulary, bo film był w 3D. Do domów wróciliśmy, oczywiście, pociągiem.

Bardzo podobała mi się ta wycieczka. Niektórzy pierwszy raz jechali pociągiem, dlatego na pewno byli zachwyceni.

 

Galeria

 

Joanna Zalewska, kl. VI

Strona 74 z 132

  • start
  • poprz.
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • nast.
  • koniec
209124
Zalogowani 0
Goście 12
Zarejestrowani 94

ZPO Miłki 2012 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Marek Baranowski

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.