Załóż swoje konto!
  • Strona główna
  • Kontakt
  • Dokumenty
  • Plan lekcji
  • Galeria
  • Przedszkole
    • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
      • Informacje o Programie Powszechnej Dwujęzyczności
      • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Rekrutacja 2026
    • Zarządzenie Wóta Gminy Miłki w sprawie rekrutacji w 2026 roku
    • Rekrutacja I klasa 2026/2027
    • Rekrutacja przedszkole 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do klasy 1 SP 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do przedszkola 2026/2027
    • Deklaracja o kontynuowaniu wych. przedszkolnego 2026/2027
    • Rezygnacja z dowozu autobusem szkolnym 2026/2027
    • Zezwolenie na dojazdy szkolnym autobusem 2026/2027
    • Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola 2026/2027
  • Strona BIP
Strona główna Aktualności

Szkoła

  • Aktualności
  • Nauczyciele
  • Rada Rodziców

Informacje

  • Ogłoszenia Dyrektora Szkoły
  • Spotkania z rodzicami w roku 2025/2026
  • Wykaz podręczników 2025/2026
  • Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2025/2026
  • Elektroniczna skrzynka podawcza
  • RODO

Przedszkole

  • Wiadomości z przedszkola
  • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"

 

 

 

Archiwum

  • maj, 2021
  • październik, 2020
  • maj, 2020
  • marzec, 2020
  • luty, 2020
  • wrzesień, 2019
  • czerwiec, 2019
  • maj, 2018
  • październik, 2017
  • wrzesień, 2014
  • listopad, 2013
  • wrzesień, 2012

Noc bibliotek 2018

Szczegóły
Utworzono: środa, 27, czerwiec 2018 19:56

Noc bibliotek 2018-1                ,,RzeczpospoCzyta” to hasło towarzyszyło spotkaniom uczniów w bibliotece szkolnej. Siódmoklasiści zaprezentowali fragmenty ,,Pana Tadeusza". Przynieśli własnoręcznie wykonany tort literacki. Gimnazjaliści wykazali się wyjątkowymi zdolnościami i stworzyli niesamowite utwory poetyckie. Wiele emocji wzbudziła gra ,,Flirt z Niepodległą" udostępniona przez organizatorów akcji. Młodsi uczniowie w roli detektywów podjęli zadanie wytropienia zaginionych dzieł literackich. Wśród wielu tytułów odnaleźli te najbardziej kolorowe. Wybrane pozycje dzieci zilustrowały. Zabawa dostarczyła moc wrażeń uczestnikom imprezy oraz stała się źródłem wiedzy o polskich autorach książek.

 

Galeria

Magdalena Tarnacka

 

Wycieczka do Sejmu w nagrodę

Szczegóły
Utworzono: środa, 27, czerwiec 2018 19:39

Wycieczka do Sejmu-1                    7 czerwca 2018 roku uczniowie naszej szkoły, Ewelina Koronkiewicz i Jakub Rengel, jako laureaci Konkursu Wiedzy o Sejmie Rzeczpospolitej Polskiej uczestniczyli w wycieczce do Warszawy do Sejmu RP. Inicjatorem konkursu i wyjazdu był poseł na Sejm RP Pan Jerzy Gosiewski. Uczniowie poznali zasady funkcjonowania współczesnego Sejmu, zwiedzili pomieszczenia parlamentu, a także wysłuchali krótkiego wykładu na temat jego funkcji. Miłym akcentem było zaproszenie na obiad w Domu Poselskim. Bardzo dziękujemy Panu Posłowi Jerzemu Gosiewskiemu za zorganizowanie wyjazdu i możliwość obejrzenia Sejmu.       

 

Jolanta Fedorowicz

 

Festiwal projektów 2018

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 12, czerwiec 2018 21:38

Festiwal projektów 2018-1              8 czerwca 2018 r. gimnazjaliści mieli okazję zaprezentować przygotowane przez siebie projekty. Na początku przypomnieliśmy sobie działania związane z obchodami Święta Niepodległości. W kolejnym projekcie dziewczyny pragnęły przekonać nas do muzyki disco-polo. Wykonały prezentację, zatańczyły, a także zaśpiewały. Inna grupa przeprowadziła eksperymenty wskazujące na zastosowanie fizyki w życiu codziennym. Mogliśmy też dowiedzieć się o niemieckich wynalazkach. Dobrze, że chłopcy mieli rekwizyty, ponieważ prezentacja była w języku niemieckim. Posłuchaliśmy również informacji o pochodzeniu imion. Gimnazjaliści przeprowadzili badania, które imiona w szkole są najpopularniejsze i co one oznaczają. Inna grupa badała poczucie bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy. Kolejna prezentacja dotyczyła działań sportowych w ZPO w Miłkach. Bardzo interesujący, a zarazem pouczający był projekt pt. „Cukier – przyjaciel czy wróg?”, który uświadamiał, jak wiele cukru jest w różnych produktach i napojach. Na zakończenie wysłuchaliśmy historii objawień w Gietrzwałdzie. Tematy tegorocznych projektów były bardzo różnorodne, ale dzięki temu bardzo ciekawe.

 

Galeria

Agnieszka Hryszko

 

„Będziemy budować statki załogowe na Marsa!”

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 12, czerwiec 2018 21:31

Gala laureatów-1                 Uczennica Zespołu Placówek Oświatowych w Miłkach, Natasza Sękowska z klasy 7, została wraz z panią dyrektor Lidią Popczyńską zaproszona przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty na uroczystą Galę Laureatów Konkursów Przedmiotowych w dniu 5 czerwca 2018 r. Sukces Nataszy, która zdobyła tytuł laureatki z języka polskiego oraz języka angielskiego, cieszy zapewne nie tylko ją samą, ale też jej Rodziców oraz całą społeczność naszej szkoły. Natasza znalazła się w elicie intelektualnej naszego województwa i ,tak jak zapowiedział jeden z laureatów w swojej krótkiej, ale płomiennej przemowie: „To my, być może, wynajdziemy lekarstwo na raka, to może my zbudujemy statek załogowy na Marsa lub wygasimy konflikt na Bliskim Wschodzie”. Nauczycielom-opiekunom Nataszy: pani Agnieszce Hryszko oraz pani Barbarze Czyrko bardzo dziękujemy za wsparcie oraz za wkład pracy, a samej laureatce życzymy spełnienia wszystkich naukowych marzeń!

 

Galeria

 

Bieg Niepodległościowy na Świętą Górę

Szczegóły
Utworzono: niedziela, 10, czerwiec 2018 20:12

Bieg Niepodległościowy Staświny 2018-4                 Nasi uczniowie wzięli udział w „Biegu Niepodległościowym na Świętą Górę” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. św. Franciszka z Asyżu. W biegu wystartowały 72 osoby. Gratulujemy naszym uczniom, którzy sięgnęli po najwyższe laury. Magdalena Majda zajęła III miejsce w kategorii młodszych dziewczynek. W kategorii młodszych chłopców Igor Bączek otrzymał srebro, a Marcin Milewski brąz. W kategorii starszych dziewcząt całe podium należało do Miłek: I miejsce – Joanna Zalewska, II miejsce – Izabela Tarnacka, III miejsce – Anna Szporko. Zwycięzcy otrzymali medale, a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy i lody. Dziękujemy zaprzyjaźnionej szkole za zaproszenie.

Galeria

Agnieszka Hryszko

 

Ogólnopolski Konkurs Dziennikarsko - Ekologiczny

Szczegóły
Utworzono: niedziela, 10, czerwiec 2018 19:46

 Ogólnopolski Konkurs Dziennikarsko -  Ekologiczny-1              Utalentowane literacko uczennice naszej szkoły wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarsko – Ekologicznym pt. „Ja, Ty, My” pod patronatem „Dziennika Zachodniego”. Temat pracy brzmiał: „Ratujmy Ziemię – nasz dom!”. Dziewczyny napisały piękne utwory o tematyce przyrodniczej i ekologicznej. Miło nam poinformować, że I miejsce zajęła Olga Ozygała z klasy VII. Tytuł jej pracy to: „Ziemia – nasz dom”. Podziękowania za udział należą się również Klarze Ozygała i Ani Szporko z klasy IV oraz Martynie Rydzewskiej i Julicie Kogut z klasy VII. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Galeria

Agnieszka Hryszko

 

Powiatowy Przegląd Spektakli Profilaktcznych

Szczegóły
Utworzono: niedziela, 10, czerwiec 2018 19:40

Powiatowy Przegląd Teatrów Profilaktycznych-1               W dniu 5 czerwca 2018 r. ucznio­wie z klas VI i VII Szkoły Podstawowej w Mił­kach wzięli udział w Powia­to­wym Prze­glą­dzie Spek­takli Pro­fi­lak­tycz­nych, który odbył się w Giżyc­kim Cen­trum Kul­tury. Kon­kurs adre­so­wany był do dzieci i mło­dzieży z pobli­skich szkół. Rano odbyła się próba gene­ralna, a tuż po niej wyruszyliśmy na podbój giżyckiej sceny. Nasz zespół o nazwie „ Mało­laty” zapre­zen­to­wał spek­takl „ Dwa światy”, który opo­wia­dał o uza­leż­nie­niu od Internetu. Wzięli w nim udział: Joanna Zalew­ska, Mag­da­lena Włod­kow­ska, Martyna Rydzew­ska, Alek­san­dra Fedo­ro­wicz, Olga Ozgała, Emi­lia Bączek oraz Oli­wier Jurkin. Muzyką zaj­mo­wała się Julita Kogut. Dla kon­kur­so­wego jury bar­dzo spodo­bał się nasz występ oraz gra aktor­ska. Zaję­li­śmy I miej­sce, zdo­by­li­śmy dyplom, sta­tu­etkę oraz nagrodę pie­niężną. Szcze­gólne podzię­ko­wa­nia należą się pani Agnieszce Hryszko oraz pani Regi­nie Sie­kierda, które przy­go­to­wały uczniów. Pow­rót był o godz. 12.00. Ucz­nio­wie w przy­go­to­wa­nie przed­sta­wie­nia wło­żyli wiele pracy, więc bar­dzo cie­szyli się z zaję­cia tak wysokiego miej­sca. Mogli zoba­czyć jak przy­go­to­wali się ucznio­wie innych szkół i dostar­czyło im to wielu miłych wra­żeń.

Galeria

Aleksandra Fedorowicz, kl. VII

 

Więcej artykułów…

  1. Niepodległa oczami dziecka
  2. Spartakiada 2018
  3. Dzień Mamy w Szkole Podstawowej 2018
  4. Wycieczka do Olsztyna klasy VII
  5. Dzień Mamy I Taty u Smerfów

Podkategorie

Strona 39 z 133

  • start
  • poprz.
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • nast.
  • koniec
209118
Zalogowani 0
Goście 37
Zarejestrowani 94

ZPO Miłki 2012 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Marek Baranowski

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.