Załóż swoje konto!
  • Strona główna
  • Kontakt
  • Dokumenty
  • Plan lekcji
  • Galeria
  • Przedszkole
    • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
      • Informacje o Programie Powszechnej Dwujęzyczności
      • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Rekrutacja 2026
    • Zarządzenie Wóta Gminy Miłki w sprawie rekrutacji w 2026 roku
    • Rekrutacja I klasa 2026/2027
    • Rekrutacja przedszkole 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do klasy 1 SP 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do przedszkola 2026/2027
    • Deklaracja o kontynuowaniu wych. przedszkolnego 2026/2027
    • Rezygnacja z dowozu autobusem szkolnym 2026/2027
    • Zezwolenie na dojazdy szkolnym autobusem 2026/2027
    • Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola 2026/2027
  • Strona BIP
Strona główna Aktualności

Szkoła

  • Aktualności
  • Nauczyciele
  • Rada Rodziców

Informacje

  • Ogłoszenia Dyrektora Szkoły
  • Spotkania z rodzicami w roku 2025/2026
  • Wykaz podręczników 2025/2026
  • Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2025/2026
  • Elektroniczna skrzynka podawcza
  • RODO

Przedszkole

  • Wiadomości z przedszkola
  • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"

 

 

 

Archiwum

  • maj, 2021
  • październik, 2020
  • maj, 2020
  • marzec, 2020
  • luty, 2020
  • wrzesień, 2019
  • czerwiec, 2019
  • maj, 2018
  • październik, 2017
  • wrzesień, 2014
  • listopad, 2013
  • wrzesień, 2012

Kocham, lubię, szanuję... nie śmiecę!

Szczegóły
Utworzono: środa, 19, wrzesień 2012 22:02

Sprzatanie swiata 2012_4Sprzątanie świata 2012 odbyło się w naszej szkole 14 września. Tegoroczne sprzątanie związane było z hasłem "Kocham, lubię, szanuję... nie śmiecę!". Na akcję wyruszyli wszyscy uczniowie naszej szkoły, sprzątając przyległe okoliczne tereny zielone m.in. brzeg Jeziora Miłkowskiego, park wzdłuż strumyka, okolice cmentarza, oraz nasyp dawnej linii kolejowej. Zebraliśmy 34 worki śmieci, szczególną uwagę zwracając na segregację odpadów, m.in. szkła, złomu, plastiku oraz papieru. Akcja miała na celu uświadomienie młodym ludziom potrzeby zachowania naturalnych warunków środowiskowych otwartych terenów, które są zagrożone przez zalegające śmieci.

Galeria zdjęć

Tomasz Zawada

Koncert "Szanuj życie"

Szczegóły
Utworzono: niedziela, 16, wrzesień 2012 21:50

Koncert_1W dzisiejszym świecie na młodego człowieka czyha wiele zagrożeń. Łatwo ulec presji otoczenia, ale potem ciężko wyzwolić się z nałogu. 11 września 2012 uczniowie gimnazjum wysłuchali koncertu profilaktycznego pt. "Szanuj życie". Pan Sławomir Pyrko, bluesman, autor i wykonawca ballad, działacz społeczny, spotkał się z młodzieżą naszej szkoły, aby pogłębić jej wiedzę na temat zgubnych skutków działania substancji odurzających i psychotropowych oraz propagować zdrowy styl życia. W ciekawy sposób przedstawił, jak zgubne mogą być skutki uleganiem nałogom.
Słowno-muzyczny program zapobiegania agresji i profilaktyki uzależnień: "Szanuj życie" był sponsorowany przez wójta Gminy Miłki ze środków przeznaczonych na działalność Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Agnieszka Hryszko

Czytaj więcej...

Wycieczka do Warszawy

Szczegóły
Utworzono: niedziela, 16, wrzesień 2012 20:18

joomplu:Wycieczka do Warszawy1 lipca 2012 roku najlepsi uczniowie z klas IV - VI szkoły podstawowej i gimnazjum w nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce oraz sukcesy sportowe udali się na wycieczkę do Warszawy.
Pierwszy dzień wakacji przywitał wszystkich upalną pogodą, ale uczestnicy wycieczki udali się na spacer ulicami Warszawy. Odwiedzili Grób Nieznanego Żołnierza, Pałac Prezydencki. Lwy w szalikach kibiców wyglądały naprawdę uroczo. Uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli eksponaty w Muzeum Wojska Polskiego. W Łazienkach wysłuchali koncertu muzyki poważnej. Świetnie bawili się i uczyli w Centrum Nauki Kopernik.
Wycieczka odbyła się dzięki staraniom Przewodniczącego Rodziców pana Wojciecha Kruszewskiego. W imieniu uczniów bardzo dziękujemy za taką wspaniałą nagrodę.

Galeria zdjęć

Agnieszka Hryszko

Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

Szczegóły
Utworzono: sobota, 15, wrzesień 2012 20:33

Koniec roku szkolnego 2012_2Szybko minęły szkolne miesiące i nadszedł czas podsumowań za ciężką pracę w ciągu roku szkolnego. Szczególnie gratulujemy tym, którzy sięgają po najwyższe laury. W tym roku szkolnym w szkole podstawowej nagrodą książkową wyróżniono 28 uczniów kl. I ? III, promocję z wyróżnieniem otrzymało 14 uczniów. Natomiast w gimnazjum na ?czerwony pasek? zasłużyło 18 uczniów. Wszystkim gratulujemy, życzymy kolejnych sukcesów, a absolwentom powodzenia na nowej drodze życia.
W tym roku szkolnym Uczniem Roku w szkole podstawowej został Jakub Tarnacki, ucz. kl. IV, natomiast w gimnazjum ? Marta Magnuszewska, ucz. kl. III b. Uczniowie ci otrzymali specjalne upominki od pani dyrektor Bożeny Baranowskiej oraz od pana wójta Stanisława Wąsiakowskiego.

Galeria zdjęć

Agnieszka Hryszko

Zakończenie roku "Zerówki"

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 13, wrzesień 2012 21:13

joomplu:Koniec rokuPrzedszkolaki ze swoimi wychowawczyniami, panią Krystyną Kulewicz oraz panią Małgorzatą Tercjak uczcili w wyjątkowy sposób zakończenie roku sześciolatków. Uroczystość rozpoczęła się polonezem pod kierunkiem Ewy Horoszkiewicz. Po raz ostatni sześciolatki zaprezentowały swoje umiejętności, śpiewały i recytowały wiersze z siłą i energią. Na zakończenie pani dyrektor Bożena Baranowska wręczyła absolwentom przedszkola medale i dyplomy. Na otarcie łez rodzice przygotowali rożki obfitości pełne słodyczy.
Pięciolatki pożegnały kolegów i koleżanki słowami: ? Teraz na nas czeka szkoła, dźwięcznym głosem dzwonek woła?.

Galeria zdjęć

Krystyna Kulewicz

Koncert letni

Szczegóły
Utworzono: środa, 12, wrzesień 2012 23:04

Koncert letni_315 czerwca 2012 roku w Zespole Placówek Oświatowych w Miłkach odbył się koncert muzyki poważnej zorganizowany przez panią Ewę Horoszkiewicz. Wzięli w nim udział nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale również inni mieszkańcy naszej gminy, którzy również uczęszczają do Szkoły Muzycznej w Giżycku. Młodzi artyści mogli zaprezentować się nauczycielom, kolegom oraz innym pasjonatom muzyki poważnej. Nie tylko zagrali na różnych instrumentach, ale również wykonali pieśni chóralne i solowe. Była to prawdziwa uczta duchowa. Wszyscy mamy nadzieję, że będzie więcej takich koncertów.

Galeria zdjęć

Agnieszka Hryszko

Z wizytą na Dzikim Zachodzie

Szczegóły
Utworzono: środa, 12, wrzesień 2012 23:01

Z wizytą na Dzikim Zachodzie20 czerwca 2012 roku uczniowie klas I i II wraz ze swoimi wychowawczyniami, panią Urszulą Piskorz oraz panią Różą Kosiorowską odwiedzili Westernowe Miasteczko Mrongoville w Mrągowie.
Uczniowie wysłuchali historii Dzikiego Zachodu i obejrzeli różne hodowane tam zwierzęta. Uczyli się tańczyć kowbojskie tańce, strzelali do tarczy oraz jeździli na specjalnych indiańskich nartach. Jednak najbardziej podobała im się jazda konna i jazda na byku. Bawili się wspaniale i pełni wrażeń wrócili do domu.

Galeria zdjęć

Agnieszka Hryszko

Podkategorie

Strona 133 z 133

  • start
  • poprz.
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • nast.
  • koniec
209096
Zalogowani 0
Goście 30
Zarejestrowani 94

ZPO Miłki 2012 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Marek Baranowski

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.