Załóż swoje konto!
  • Strona główna
  • Kontakt
  • Dokumenty
  • Plan lekcji
  • Galeria
  • Przedszkole
    • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
      • Informacje o Programie Powszechnej Dwujęzyczności
      • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Rekrutacja 2026
    • Zarządzenie Wóta Gminy Miłki w sprawie rekrutacji w 2026 roku
    • Rekrutacja I klasa 2026/2027
    • Rekrutacja przedszkole 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do klasy 1 SP 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do przedszkola 2026/2027
    • Deklaracja o kontynuowaniu wych. przedszkolnego 2026/2027
    • Rezygnacja z dowozu autobusem szkolnym 2026/2027
    • Zezwolenie na dojazdy szkolnym autobusem 2026/2027
    • Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola 2026/2027
  • Strona BIP
Strona główna Aktualności

Szkoła

  • Aktualności
  • Nauczyciele
  • Rada Rodziców

Informacje

  • Ogłoszenia Dyrektora Szkoły
  • Spotkania z rodzicami w roku 2025/2026
  • Wykaz podręczników 2025/2026
  • Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2025/2026
  • Elektroniczna skrzynka podawcza
  • RODO

Przedszkole

  • Wiadomości z przedszkola
  • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"

 

 

 

Archiwum

  • maj, 2021
  • październik, 2020
  • maj, 2020
  • marzec, 2020
  • luty, 2020
  • wrzesień, 2019
  • czerwiec, 2019
  • maj, 2018
  • październik, 2017
  • wrzesień, 2014
  • listopad, 2013
  • wrzesień, 2012

Pani psycholog w przedszkolu

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 20, luty 2018 22:10

        Psycholog w przedszkolu-1Wizyta pani Psycholog w przedszkolu w Miłkach W piątek 16 lutego 2018 r. nasza placówka zaprosiła na spotkanie z rodzicami panią psycholog Annę Ostrowską. Temat przewodni spotkania brzmiał: "Współdziałanie nauczycieli z rodzicami w celu ujednolicenia oddziaływań wychowawczych" . Po skończonej prelekcji rodzice mieli też okazję do porozmawiania na tematy dotyczące ich problemów, uzyskać cenne wskazówki. Pani psycholog dziękujemy za wsparcie, a rodzicom za przybycie.

 

Halina Macina

 

Światowy Dzień Kota w grupie Krasnoludków i Biedronek

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 20, luty 2018 22:01

 Dzień Kota u Krasnali i Biedronek-6            Dnia 16.02.2018r obchodziliśmy Światowy Dzień Kota. Już po śniadaniu odwiedziła nas Pani Magda Tarnacka z Biblioteki szkolnej wraz z kociakami. Tego dnia nie zabrakło ciekawostek dotyczących upodobań kotów oraz krótkich wierszyków o tych przemiłych zwierzątkach. Po występach odbyło się kocie polowanie, które polegało na zwinięciu kłębuszka włóczki i złapaniu jak najszybciej myszki. Wszystkie małe kociaki mogły napić się mleczka z talerzyka, nie używając rąk. Następnie każde dziecko wykonało maskę kota, a także pokolorowało kartę pracy. Na zakończenie Krasnoludki i Biedronki otrzymały dyplomy udziału w Światowym Dniu Kota. Przedszkolakom bardzo podobały się obchody tego święta, dzięki któremu jeszcze bardziej polubiły koty i z radością będą świętowały je za rok. Serdeczne podziękowania składamy Pani Magdzie Tarnackiej, która uświetniła naszą uroczystość.

 

Galeria

Justyna Grądzka i Joanna Górska

 

Dzień Kota w grupie Smerfów

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 20, luty 2018 21:46

Dzień kota w Smerfach-1            „Sobota imieniny kota” - tak brzmi powiedzenie  i tak też w tym roku przypadał ten dzień. Jednak w naszej grupie świętowaliśmy w piątek z uwagi na to,że sobota jest dniem wolnym dla przedszkolaków.    Najpierw dzieci dowiedziały się kilku ciekawostek o tych milusińskich zwierzątkach, obejrzały zdjęcia różnych kocich ras, dowiedziały się też, jak należy prawidłowo pielęgnować koty. Potem przystąpiliśmy do pracy. Dzieci wykonały z papierowych talerzyków koty, oczywiście, zielonookie. Po wytworzeniu ślicznych kociaków nastąpiły „mleczne wyścigi”. Dzieci piły przez słomkę mleko, dzielnie walcząc o pierwsze miejsce. Zawody były bardzo wyrównane. Maluchom tak spodobała się ta zabawa, że musieliśmy ją powtórzyć. W nagrodę otrzymały mleczne batoniki. W drugiej części dnia Smerfy kolorowały rysunki kotów i łączyły w pary takie same koty, Opowiadały też o swoich domowych kotkach. Każdy przedszkolak z naszej grupy dostał kocią opaskę, aby jeszcze bardziej uświetnić ten dzień.

 

Galeria

Halina Macina i Ewelina Wądołowska

 

Walentynki u Krasnoludków i Biedronek

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 20, luty 2018 21:27

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.

Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.

Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.

A czerwone dziś serduszko wszystkim podaruję"

 

Walentynki u krasnali-8             14 lutego 2018 roku był dla przedszkolaków prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Krasnoludki i Biedronki wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, wykonały kartkę walentynkową i bawiły się balonami. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Na dzieci czekał też słodki poczęstunek. Walentynki w przedszkolu z pewnością można zaliczyć do udanych. Był to dzień miłych wrażeń. Dziękujemy Pani Joli Kawałko za pyszne ciasteczka.

 

Galeria

Justyna Grądzka i Joanna Górska

Walentynki przedszkolaków

Szczegóły
Utworzono: poniedziałek, 19, luty 2018 20:11

 „Choć serduszko moje małe Tobie chcę dziś oddać całe"

 

Walentynki w przedszkolu-1      Te życzenia dzieci z grupy SMERFÓW zadedykowały wszystkim pracownikom ZPO. Wręczyły im samodzielnie ozdobione czerwone serduszka - stanowiące symbol walentynkowego święta. Smerfy nie zapomniały też o pracownikach ośrodka kultury, którym również wyrecytowały krótki wierszyk, wręczając serduszko. Pamiętały o swoich rodzicach, którzy odbierali ich z przedszkola. Witały ich gorącym serduszkiem i życzeniami. To był bardzo ciepły, choć zimowy dzień.

 

Galeria

 

 Halina Macina i Ewelina Wądołowska

 

Era LIBRUSA

Szczegóły
Utworzono: poniedziałek, 19, luty 2018 20:00

Era librusa-1       Dzień 12 lutego 2018 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Miłkach był dniem wyjątkowym. Jednym kliknięciem „ENTER” pan wicedyrektor Piotr Łobodziński rozpoczął erę dziennika elektronicznego LIBRUS w naszej szkole. Drżyjcie uciekinierzy i jedynkowicze! Teraz tylko chwila dzielić będzie wszystkich rodziców od pozyskania pełnej wiedzy na temat poczynań ich dziecka w szkole. Uczniowie również będą mieli wgląd we wszystkie swoje oceny. Może to pomoże im w motywacji do osiągania coraz lepszych wyników w nauce?

 

Lidia Popczyńska

 

 

Projekt „NARTY” zakończony

Szczegóły
Utworzono: poniedziałek, 19, luty 2018 19:33

Narty 2018-7     W dniu 15 lutego 2018 r. zakończył się projekt „NARTY”. Działania współfinansowane były przez Gminę Miłki oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki, a ich celem było zachęcanie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu. Nasi uczniowie pojechali na stok „OKRĄGŁE” pięć razy, skorzystali z zajęć pod okiem instruktorów narciarstwa oraz mogli cieszyć się zimową aurą i śniegiem, którego tej zimy jest jak na lekarstwo. Mamy nadzieję, że zajęcia na stoku staną się dla wielu sposobem na ciekawe spędzanie wolnego czasu w przyszłości. Może więc warto już zacząć odkładać kieszonkowe na zakup nart i kijków?

 

Galeria

 

Lidia Popczyńska

 

 

Więcej artykułów…

  1. Śnieżny eksperyment Smerfów
  2. Dzień Babci i Dziadka w grupie 3-4 latków
  3. Smerfy w sklepie
  4. Tajemnica starego kajetu
  5. Pizzerinki przepisu mamy Marcelinki

Podkategorie

Strona 49 z 133

  • start
  • poprz.
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • nast.
  • koniec
209124
Zalogowani 0
Goście 30
Zarejestrowani 94

ZPO Miłki 2012 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Marek Baranowski

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.