Załóż swoje konto!
  • Strona główna
  • Kontakt
  • Dokumenty
  • Plan lekcji
  • Galeria
  • Przedszkole
    • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
      • Informacje o Programie Powszechnej Dwujęzyczności
      • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Rekrutacja 2026
    • Zarządzenie Wóta Gminy Miłki w sprawie rekrutacji w 2026 roku
    • Rekrutacja I klasa 2026/2027
    • Rekrutacja przedszkole 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do klasy 1 SP 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do przedszkola 2026/2027
    • Deklaracja o kontynuowaniu wych. przedszkolnego 2026/2027
    • Rezygnacja z dowozu autobusem szkolnym 2026/2027
    • Zezwolenie na dojazdy szkolnym autobusem 2026/2027
    • Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola 2026/2027
  • Strona BIP
Strona główna Aktualności

Szkoła

  • Aktualności
  • Nauczyciele
  • Rada Rodziców

Informacje

  • Ogłoszenia Dyrektora Szkoły
  • Spotkania z rodzicami w roku 2025/2026
  • Wykaz podręczników 2025/2026
  • Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2025/2026
  • Elektroniczna skrzynka podawcza
  • RODO

Przedszkole

  • Wiadomości z przedszkola
  • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"

 

 

 

Archiwum

  • maj, 2021
  • październik, 2020
  • maj, 2020
  • marzec, 2020
  • luty, 2020
  • wrzesień, 2019
  • czerwiec, 2019
  • maj, 2018
  • październik, 2017
  • wrzesień, 2014
  • listopad, 2013
  • wrzesień, 2012

Mówimy „NIE” nałogom

Szczegóły
Utworzono: piątek, 28, kwiecień 2017 14:01

Mówimy „NIE” nałogom-2        W dzisiejszych czasach obserwujemy coraz więcej ludzi uzależnionych od różnych substancji psychoaktywnych. Zazwyczaj zaczyna się niewinnie, a potem trudno zerwać z nałogiem. Bardzo ważną rzeczą jest uświadomienie dzieci i młodzieży, do czego mogą doprowadzić wszelkie używki. Uczniowie naszej szkoły mogli się o tym dowiedzieć podczas koncertu profilaktycznego „W pułapce złudzeń", który 26 kwietnia 2017 roku poprowadził pan Łukasz Backiel, pseudonim „Baca". W przystępny sposób muzyk uświadomił nam zagrożenia wynikające z sięgania po narkotyki, alkohol, dopalacze, a także papierosy. Podkreślił, że nie ma „miękkich" i nieszkodliwych narkotyków, ponieważ nigdy nie wiemy, jaki jest ich rzeczywisty skład. Na przykładach z życia znajomych ukazał, jak błahe przyczyny mogą doprowadzić do druzgocących skutków, utraty zdrowia, a nawet śmierci. Propagował odejście od nałogów na rzecz zdrowego stylu życia, uprawiania sportu. Podczas prelekcji mogliśmy też posłuchać muzyki elektronicznej, w której specjalizuje się „Baca".

       Dzięki ciekawemu koncertowi i słowom prowadzącego uświadomiliśmy sobie, jak ważne jest rozwijanie swoich pasji i twórcza samorealizacja. Nie warto podporządkowywać życia nałogom.

 

Galeria

 

Agnieszka Hryszko

Na tropie najlepszej szkoły...

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 27, kwiecień 2017 10:43

Na tropie najlepszej szkoły...-325 kwietnia nasi gimnazjaliści z klasy trzeciej w ramach Dni Otwartych odwiedzili giżyckie szkoły ponadgimnazjalne. Czekało na nich mnóstwo atrakcji przygotowanych przez uczniów i nauczycieli poszczególnych placówek. Młodzież obejrzała sale lekcyjne, pokazy umiejętności sportowych starszych kolegów, wzięła udział w zajęciach praktycznych z biologii, chemii, fizyki, a najpilniejsi w I LO zdobyli oceny. Teraz już tylko wybrać tę jedną, wymarzoną szkołę... Powodzenia :)

 

Galeria

 

Magdalena Tarnacka

Przedszkolaki sadzą tuje

Szczegóły
Utworzono: poniedziałek, 24, kwiecień 2017 10:36

Przedszkolaki sadzą tuje-1Dnia 12.04.2017r. grupa 5-latków z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi posadziła przed wejściem do przedszkola dwie tuje. Dzieci były bardzo przejęte, z dumą chodziły wokół swoich drzewek. Mówiły jak będą o nie dbać, podlewać i codziennie odwiedzać.

 

Galeria

 

Justyna Grądzka

Wielkanocne niespodzianki-zajęcie otwarte dla rodziców w grupie 6-latków

Szczegóły
Utworzono: środa, 19, kwiecień 2017 10:01

Wielkanocne niespodzianki-zajęcie otwarte dla rodziców w grupie 6-latków-1Dnia 11.04.2017r w grupie 6-latków odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców połączone z wykonaniem ozdób wielkanocnych.W czasie zajęcia wychowankowie mieli okazję zaprezentowania swoich umiejętności i wiadomości zdobytych w przedszkolu związanymi ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi.Po takiej prezentacji przyszedł czas na wykonanie z rodzicami ozdób wielkanocnych.Wspólnie przygotowaliśmy materiały i przybory plastyczne z,których można było zrobić ciekawe świąteczne dekoracje.Pomysłom rodziców i ich pociech nie było końca."Produkcja" kolorowych,barwnych pisanek i zajączków ruszyła pełną parą.Z minuty na minutę powstawały coraz to piękniejsze,bajkowe pisanki.Tak przygotowane ozdoby będą wspaniałą dekoracją świątecznego stołu.Wszystkim rodzicom,którzy znaleźli czas i przybyli na zajęcie serdecznie dziękujemy 6-latki z wychowawczynią Joanną Górską.

 

Galeria

Życzenia Świąteczne

Szczegóły
Utworzono: środa, 12, kwiecień 2017 11:28
Życzenia Świąteczne-1

Przez krzyż do chwały

Szczegóły
Utworzono: środa, 12, kwiecień 2017 11:24

Przez krzyż do chwały-1        W Wielkim Tygodniu uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miłkach wprowadzili nas w atmosferę świąt Wielkiej Nocy. Pod kierunkiem pani Haliny Warszewskiej przygotowali montaż słowno-muzyczny „Przez krzyż do chwały". W pięknych poetyckich słowach przypomnieli o męce i zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa. Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim wesołych świąt. Do życzeń dołączył się ksiądz proboszcz Marceli Ogar, który zaszczycił nas swoją obecnością i zaprosił na Triduum Paschalne.

        Przypominamy, że trzecioklasiści muszą się zgłosić na egzamin 19 kwietnia 2017 r., a pozostali uczniowie mają wydłużone ferie wiosenne, gdyż wrócą do szkoły dopiero 24 kwietnia. Jeszcze raz życzymy wszystkim wesołych Świąt Wielkanocnych i mokrego śmigusa-dyngusa.

 

Galeria

 

Agnieszka Hryszko

 

Spotkania z poezją

Szczegóły
Utworzono: środa, 12, kwiecień 2017 11:19

Spotkania z poezją-15        30 marca 2017 roku uczniowie nasze szkoły wzięli udział w Konkursie Recytatorskim Spotkania z poezją zorganizowanym w Ośrodku Kultury w Miłkach. Uczestniczyło w nim 55 uczniów, nie tylko z naszej placówki, ale także ze szkół w Staświnach i Rydzewie. Drugoklasistów przygotowała pani Małgorzata Tercjak, trzecioklasistów pani Anna Malinowska, uczennice kl. IV – pani Magdalena Tarnacka, ucz. kl. V i III gim.– pani Regina Siekierda, ucz. kl. VI i I gim. – pani Agnieszka Hryszko. Uczestnicy przedstawili wiele pięknych utworów polskich poetów. Wykazali się talentem recytatorskim, a także aktorskim. Potrafili pokonać tremę i pięknie zaprezentować się na scenie. Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne dyplomy za uczestnictwo. Niestety, tylko dwie osoby z każdej kategorii przechodziły do rejonowych eliminacji konkursu.

       Naszą szkołę 8 kwietnia 2017 roku w Giżycku reprezentowały: Aleksandra Jenczyk, kl. V, Aleksandra Fedorowicz, kl. VI, Martyna Węsierska, kl. Ia gim., Patrycja Nadziak, kl. III gim. Ola Jenczyk i Patrycja Nadziak otrzymały wyróżnienia i nagrody książkowe. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Galeria

 

Agnieszka Hryszko

Więcej artykułów…

  1. Wielkanoc tuż, tuż – zajęcia otwarte w grupie 5-latków
  2. Święto Teatru
  3. Nareszcie wiosna
  4. Synapsik
  5. Kobieta w literaturze

Podkategorie

Strona 70 z 133

  • start
  • poprz.
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • nast.
  • koniec
209133
Zalogowani 0
Goście 6
Zarejestrowani 94

ZPO Miłki 2012 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Marek Baranowski

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.