Załóż swoje konto!
  • Strona główna
  • Kontakt
  • Dokumenty
  • Plan lekcji
  • Galeria
  • Przedszkole
    • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
      • Informacje o Programie Powszechnej Dwujęzyczności
      • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Rekrutacja 2026
    • Zarządzenie Wóta Gminy Miłki w sprawie rekrutacji w 2026 roku
    • Rekrutacja I klasa 2026/2027
    • Rekrutacja przedszkole 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do klasy 1 SP 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do przedszkola 2026/2027
    • Deklaracja o kontynuowaniu wych. przedszkolnego 2026/2027
    • Rezygnacja z dowozu autobusem szkolnym 2026/2027
    • Zezwolenie na dojazdy szkolnym autobusem 2026/2027
    • Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola 2026/2027
  • Strona BIP
Strona główna Aktualności

Szkoła

  • Aktualności
  • Nauczyciele
  • Rada Rodziców

Informacje

  • Ogłoszenia Dyrektora Szkoły
  • Spotkania z rodzicami w roku 2025/2026
  • Wykaz podręczników 2025/2026
  • Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2025/2026
  • Elektroniczna skrzynka podawcza
  • RODO

Przedszkole

  • Wiadomości z przedszkola
  • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"

 

 

 

Archiwum

  • maj, 2021
  • październik, 2020
  • maj, 2020
  • marzec, 2020
  • luty, 2020
  • wrzesień, 2019
  • czerwiec, 2019
  • maj, 2018
  • październik, 2017
  • wrzesień, 2014
  • listopad, 2013
  • wrzesień, 2012

Spotkania w bibliotece

Szczegóły
Utworzono: poniedziałek, 21, listopad 2016 20:21

Spotkania w bibliotece-1W środę o godz. 8.00 zapraszamy do biblioteki szkolnej. Proponujemy głośne czytanie książek, rysowanie postaci z bajek z zamkniętymi oczami, literackie kalambury, przebieranie się za bohaterów książek i wiele innych atrakcji czytelniczych. Zachęcamy również do zaglądania na stronę biblioteki na Facebooku: www.facebook.com/Biblioteka-Szkolna-Miłki-1554443658201372/

 

Galeria


Magdalena Tarnacka

 

Święto Niepodległości

Szczegóły
Utworzono: poniedziałek, 21, listopad 2016 20:16

11 listopada 2016-110 listopada uroczyście obchodziliśmy Święto Niepodległości. Tym razem na uroczysty apel udaliśmy się do ośrodka kultury. Obejrzeliśmy montaż słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów kl. VI szkoły podstawowej oraz gimnazjum pod kierunkiem pani Jolanty Fedorowicz. Młodzież przypomniała nam dawne dzieje Rzeczpospolitej i jej trudną oraz krwawą drogę do wolności. Cieszyliśmy się, że w tym dniu nie musimy iść do szkoły, ale jeszcze bardziej cieszymy się z tego, że żyjemy w wolnym i niepodległym kraju. Montaż został zaprezentowany po południu społeczności lokalnej i uświetniony występem zespołów wokalnych „Kalina" i „Marcinianki".

 

Galeria

 

Agnieszka Hryszko

Śniadanie daje moc 2016

Szczegóły
Utworzono: poniedziałek, 21, listopad 2016 20:08

Śniadanie daje moc 2016-3Dnia 08.11.2016 r. uczniowie klasy II i III wraz z wychowawcami i rodzicami obchodzili śniadaniowe święto. Było bardzo smacznie i zdrowo. Przygotowaliśmy kolorowe kanapki, owocowe smakołyki oraz sałatki. W miłej atmosferze i dobrych humorach zasiedliśmy do konsumpcji. Poprzez uczestnictwo w Programie „Śniadanie Daje Moc", najmłodsi uczniowie uczą się zasad zdrowego odżywiania, dowiadują się, jak ważną rolę odgrywa śniadanie, które daje moc i energię. Jesteśmy pewni, że w następnym roku również przystąpimy do tego programu.

 

Galeria

 

Małgorzata Tercjak, Anna Malinowska

I GMINNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH

Szczegóły
Utworzono: poniedziałek, 21, listopad 2016 20:02

Konkurs piosenki patriotycznej-8Listopad jest szczególnym miesiącem w roku, kiedy wspominamy tych, którzy polegli za ojczyznę, którzy poprzez ofiarną walkę wywalczyli nam, Polakom, wolność. Prowadził ich duch męstwa, a także piosenka, która również podnosiła na duchu i dawała wiarę w zwycięstwo. Nauczycielka muzyki, pani Ewa Horoszkiewicz oraz nauczycielka historii, pani Renata Ilnicka chciały przypomnieć piękne polskie pieśni patriotyczne, toteż 3 listopada 2016 r. w Ośrodku Kultury w Miłkach zorganizowały I Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznych. Wzięli w niej udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Rydzewie, w Staświnach i w Miłkach, gimnazjaliści, a także osoby dorosłe.


Koncert rozpoczął występ zespołu wokalnego „Kalina" z Miłek. Następnie uczestnicy zaprezentowali solo lub w zespołach dawne pieśni patriotyczne, a także te bardziej współczesne, chociaż równie wspaniałe. Dla wszystkich uczniów była to wspaniała lekcja patriotyzmu. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów. Oto wyniki:
Szkoła podstawowa:
I miejsce – Aleksandra Jenczyk, SP Miłki
II miejsce – Igor Augustyniak, SP Rydzewo
III miejsce – Kinga Sokołowska, SP Staświny
Joanna Zalewska i Magda Włodkowska, SP Miłki
Łukasz Nadziak, Jakub Dorbach, Filip Helms, SP Staświny
Gimnazjum:
I miejsce – Martyna Węsierska, kl. Ia
Dorośli:
I miejsce – Zofia Stasiewska
Zbyszek Sadoś, Leszek Karczmarz, Sebastian Łukaszuk

Galeria

 


Agnieszka Hryszko

Niecodzienna lekcja historii

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 15, listopad 2016 20:56

Niecodzienna lekcja historii-1W piątek, 4 listopada 2016 uczestniczyliśmy w niecodziennej lekcji historii, którą poprowadził Mistrz Jacenty Ordowski z Gniewu wraz ze swoimi towarzyszkami. Opowiedział uczniom o tworzeniu się państwa polskiego, a także o jego pierwszych władcach. Jako książę Mieszko I wystąpił Piotr Horoszkiewicz. Jego żoną, Dobrawą, została Emilka Bączek, która w spektakularny sposób pokonała swoje konkurentki, wykazując się niezwykłą zręcznością. Nasz gość zaprezentował przyjęcie chrztu przez Polskę, ponieważ obchodzimy 1050 rocznicę tego wydarzenia. Rolę biskupa świetnie odegrał Kacper Piecak. Mistrz Jacenty przypomniał o jeszcze jednej ważnej postaci, dzięki której tyle wiemy o początkach naszego państwa. Chodziło o Galla Anonima, który wszystko spisywał ręcznie i gęsim piórem. Olga Ozygała, która zagrała jego postać, pięknie wykaligrafowała nazwę kronikarza, ale stwierdziła, że trudno byłoby w ten sposób napisać wypracowanie. Była to wspaniała lekcja i już nie możemy się doczekać, czym Mistrz Jacenty Ordowski zaskoczy nas następnym razem.

 

Galeria


Agnieszka Hryszko

Konkurs plastyczny organizowany przez Ośrodek Kultury w Miłkach "Jeżyk-Jerzy" rozstrzygnięty

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 15, listopad 2016 20:25

Konkurs plastyczny-1Nagrodzeni wychowankowie

 

I miejsce-Aleksander Idek gr.6-latki

II miejsce-Grupa 5-latki

III miejsce Borys Więch-gr.6-latki

 

 

Wyróżnienie

 

Marcin Milewski-6-latki

Hania Witkowska-5-latki

 

Dyplomy z udział:

 

Jakub Boruch 6-latk,

Sara Mazurkiewicz 6-latki,

Szymon Mrówka 6-latki.

 

Galeria

 

Nauczycielki przedszkola

Wielki sukces – dziewczęta z SP Miłki Mistrzyniami Województwa Turnieju Piłki Nożnej „Moje boisko orlik – 2012”

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 15, listopad 2016 20:08

Dziewczęta z SP Miłki Mistrzyniami Województwa-1108 listopada 2016r na boiskach w Miłkach odbył się Finał Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych „Moje boisko orlik – 2012". W turnieju wzięły udział 4 najlepsze drużyny z eliminacji:


SP Olsztynek, SP Jeziorany, SP nr 7 Giżycko, SP Miłki.


Najlepsze w tym gronie okazały się dziewczyny z Miłek, które bezapelacyjnie były najlepsze.


Przypomnijmy, że w zeszłym roku w tym samym turnieju były one 3 i w tym roku przystępowały do turnieju jako jedne z faworytek.


Na szczęście pogoda dopisała i chociaż temperatura oscylowała wokół 5 stopni to ważne, że świeciło słońce. Drużyny przywitała i oficjalnie rozpoczęła Turniej pani Dyrektor ZPO Miłki Anna Mułyk –Noga. Następnie kierownik regionu pan Karol Chmielewski ogłosił wyniki losowania i harmonogram gry.


Wyniki spotkań


SP Miłki - SP nr 7 Giżycko 3:1
SP Jeziorany - SP Olsztynek 2:2
SP nr 7 Giżycko - SP Olsztynek 0:2
SP Miłki - SP Jeziorany 0:0
SP Miłki - SP Olsztynek 2:1
SP nr 7 Giżycko - SP Jeziorany 2:2


KLASYFIKACJA KOŃCOWA w FINALE:


                                        Pkt  bramki
I m-ce SP Miłki                   7    5:2
II m-ce SP Olsztynek            4    5:4
III m-ce SP Jeziorany            3    4:4
IV m-ce SP nr 7 Giżycko        1    3:7


Medale i puchary wręczały pani Wójt Gminy Miłki Barbara Mazurczyk oraz pani Dyrektor ZPO Miłki Anna Mułyk-Noga.


Nagrody indywidualne:

Najskuteczniejsza zawodniczka – Magdalena Włodkowska z SP Miłki
Najlepsza zawodniczka – Wiktoria Kowalczyk z SP Jeziorany
Najlepsza bramkarka – Weronika Kryba z SP Miłki


Skład drużyny zwycięskiej: Magdalena Włodkowska, Joanna Zalewska, Olga Ozygała, Martyna Rydzewska, Aleksandra Fedorowicz, Weronika Kryba, Wiktoria Naszkiewicz, Izabela Tarnacka, Patrycja Mrówka, Aleksandra Jenczyk - trener opiekun Piotr Łobodziński

 

Galeria

Więcej artykułów…

  1. Trzeci rok z rzędu Dziewczęta z SP Miłki Mistrzyniami Powiatu W Piłce Nożnej Halowej
  2. Nasze dziewczyny z Gimnazjum trzecie w województwie Turnieju Piłki Nożnej „Moje boisko Orlik – 2012”
  3. Synapsik
  4. Uwaga, ewakuacja!
  5. Witamy księdza biskupa

Podkategorie

Strona 78 z 133

  • start
  • poprz.
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • nast.
  • koniec
209128
Zalogowani 0
Goście 41
Zarejestrowani 94

ZPO Miłki 2012 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Marek Baranowski

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.