Załóż swoje konto!
  • Strona główna
  • Kontakt
  • Dokumenty
  • Plan lekcji
  • Galeria
  • Przedszkole
    • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
      • Informacje o Programie Powszechnej Dwujęzyczności
      • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Rekrutacja 2026
    • Zarządzenie Wóta Gminy Miłki w sprawie rekrutacji w 2026 roku
    • Rekrutacja I klasa 2026/2027
    • Rekrutacja przedszkole 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do klasy 1 SP 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do przedszkola 2026/2027
    • Deklaracja o kontynuowaniu wych. przedszkolnego 2026/2027
    • Rezygnacja z dowozu autobusem szkolnym 2026/2027
    • Zezwolenie na dojazdy szkolnym autobusem 2026/2027
    • Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola 2026/2027
  • Strona BIP
Strona główna Aktualności

Szkoła

  • Aktualności
  • Nauczyciele
  • Rada Rodziców

Informacje

  • Ogłoszenia Dyrektora Szkoły
  • Spotkania z rodzicami w roku 2025/2026
  • Wykaz podręczników 2025/2026
  • Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2025/2026
  • Elektroniczna skrzynka podawcza
  • RODO

Przedszkole

  • Wiadomości z przedszkola
  • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"

 

 

 

Archiwum

  • maj, 2021
  • październik, 2020
  • maj, 2020
  • marzec, 2020
  • luty, 2020
  • wrzesień, 2019
  • czerwiec, 2019
  • maj, 2018
  • październik, 2017
  • wrzesień, 2014
  • listopad, 2013
  • wrzesień, 2012

Dzień Babci i Dziadka oczami przedszkolaków

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 11, luty 2016 20:55

W dniu 21 stycznia w Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.
Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z przedszkola pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i przygotowały dla nich przedstawienie. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt.

Galeria
Janina Łuciuk- Supińska
Joanna Górska

Czytaj więcej...

Laurki dla Babć i Dziadków

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 11, luty 2016 20:31

Dzień 21 i 22 stycznia na stałe zapisał się w naszym szkolnym kalendarzu jako Dzień Babci i Dziadka. W tym szczególnym dniu „śpieszą się” babcie i dziadkowie do swoich wnuków w szkole, aby wysłuchać przygotowanych wierszy, piosenek, życzeń, popatrzeć jak tańczą.
22 stycznia babcie i dziadkowie jak zwykle licznie przybyli na przygotowaną przez uczniów klas I – III uroczystość. Podczas występów niejednej babci, niejednemu dziadkowi łza zakręciła się w oku. Na zakończenie szanowni goście otrzymali piękne laurki.

Galeria
Urszula Piskorz

Zimowisko Dzieciaki na narty

Szczegóły
Utworzono: środa, 10, luty 2016 21:02

W czasie ferii najlepsi uczniowie ZPO w Miłkach wzięli udział w bezpłatnym zimowisku Dzieciaki na narty. Uczestnicy miło spędzali czas, szusując na nartach w Okrągłym. Początkujący, dzięki wspaniałym panom instruktorom, szybko zdobyli pierwsze szlify i już po chwili ścigali się z całą grupą. Pogoda spłatała trochę figla, ale mimo wiosennej aury młodzi sportowcy każdego dnia mogli doskonalić swoje umiejętności narciarskie.
3 lutego odbyły się zawody narciarskie. Spośród dziewcząt najlepsza była Asia Brodzik, II miejsce zajęła Asia Zalewska, a III Magda Duda. Natomiast wśród chłopaków najwyżej uplasował się Kuba Tarnacki, tuż za nim był Kamil Kruszewski, zaś III miejsce zajął Kacper Sztachelski ze SP w Rydzewie. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy.

Galeria
Agnieszka Hryszko

Turniej Taekwondo 2016

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 09, luty 2016 21:58

23 stycznia w naszej szkole odbył się II Turniej Taekwondo o Puchar Sołectwa Miłki.
W imprezie wzięły udział grupy Taekwondo z Rydzewa, Giżycka, Rostek, Białej Piskiej oraz Miłek. W spotkaniu uczestniczyła pani wójt Barbara Mazurczyk. Organizatorem imprezy był Giżycki Klub Sportowy Spartakus sekcja Miłki oraz Sołectwo Miłki. Naszą placówkę reprezentowali uczniowie: Izabela Tarnacka oraz Szymon Jenczyk, którzy wywalczyli złoty i brązowy medal.
Trener pan Wojciech Miara zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia Taekwondo w środę o godz.16 (sala gimnastyczna przy SP w Miłkach).

Galeria

Konkurs Jasełek

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 04, luty 2016 21:13

15 stycznia 2016 r. w Ośrodku Kultury w Miłkach odbyło się I Spotkania Grup Kolędniczych i Jasełkowych . W konkursie wzięły udział cztery grupy aktorskie z gminy Miłki. Uczniów naszej szkoły przygotowały p. Halina Warszewska i p. Ewa Horoszkiewicz Występy były na wysokim poziomie. Publiczność z prawdziwą przyjemnością oglądała popisy aktorów. Ponadto widzów zaskakiwały ciekawe scenografie, pomysłowość i zaangażowanie występujących. Kolejność miejsc w konkursie rozstrzygała komisja w składzie: ks. Marceli Ogar- proboszcz parafii Miłki, Bożena Oleksiak- emerytowany dyrektor GOKiR w Wilkasach, Dariusz Skrzypek- dyrektor GOK w Miłkach. Zwyciężył zespół z Jagodnego Wielkiego. Dzieci z Miłek zajęły III miejsce ex aequo z grupą ze Staświn, a w nagrodę otrzymały dyplom i 100 zł, które po wspólnych ustaleniach przekazały na rzecz chorego na nowotwór kolegi z gimnazjum w Wilkasach.Nagrody ufundowane zostały przez Wójta Gminy Miłki Barbarę Mazurczyk.

Galeria
Halina Warszewska

Kolędnicy misyjni 2016

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 04, luty 2016 20:54

Parafian MB Królowej Polski w Miłkach już po raz trzeci odwiedzili kolędnicy misyjni - uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Miłkach, reprezentujący Szkolne Koło Caritas istniejące w naszej szkole.
Na ulicach i w domach radośnie rozbrzmiewał śpiew kolęd, a także dobra nowina o narodzinach Zbawiciela. Dla wielu parafian odwiedziny okazywały się miłą niespodzianką. Występy uczniów nagradzane były często słodyczami oraz datkami pieniężnymi. W tym roku dzieci zbierały ofiary na pomoc swoim rówieśnikom na Madagaskarze. Całą sumę (650 zł) przesłano na konto Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci. Ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania.

Galeria
Halina Warszewska - opiekun SKC

Nagrody dla najlepszych !

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 02, luty 2016 18:26

27 uczniów z kl.I-VI sp zostało wyróżnionych w konkursach czytelniczo- przyrodniczych zorganizowanych w Bibliotece Szkolnej w Miłkach. Nagrody zostały zakupione za środki pozyskane z projektu Grajmy w zielone w ramach współpracy z Fundacją Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku. Laureaci konkursów:
Ilustracja do ulubionej książki o zwierzętach:
I miejsce: Krzysztof Stasiewski, II miejsce: Emilia Smolik i Izabela Tarnacka, III miejsce: Klara Ozygała i Wiktoria Dziedzicka, osoby wyróżnione: Anna Szporko, Miłosz Dziemianowicz, Anna Mrówka.
Najpiękniejsze miejsce w mojej gminie:
I miejsce: Aleksandra Jenczyk, II miejsce: Magdalena Duda i Zuzanna Duda, III miejsce: Weronika Kamińska,
osoby wyróżnione: Amelia Więch, Martyna Mrówka, Kacper Kryba.
Zbiórka baterii:
I miejsce: Wiktoria Symonowicz , IImiejsce: Joanna Zalewska, III miejsce: Julita Kogut,
osoby wyróżnione: Izabela Tarnacka, Magdalena Duda, Milena Lisowska, Zuzanna Duda, Emilia Bączek, Oliwia Pawełoszek, Marta Lejman, Olga Ozygała, Karol Nowiczonek, Julia Szabelska, Anna Chrobak, Ilona Krasińska
Gratulujemy!

Magdalena Tarnacka 

Więcej artykułów…

  1. Stop cyberprzemocy !
  2. Bal karnawałowy przedszkolaków
  3. Bezpieczne ferie przedszkolaków
  4. Koncert kolęd i pastorałek 2015
  5. Marzenia osiołka

Podkategorie

Strona 91 z 133

  • start
  • poprz.
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • nast.
  • koniec
209118
Zalogowani 0
Goście 34
Zarejestrowani 94

ZPO Miłki 2012 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Marek Baranowski

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.