Załóż swoje konto!
  • Strona główna
  • Kontakt
  • Dokumenty
  • Plan lekcji
  • Galeria
  • Przedszkole
    • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
      • Informacje o Programie Powszechnej Dwujęzyczności
      • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Rekrutacja 2026
    • Zarządzenie Wóta Gminy Miłki w sprawie rekrutacji w 2026 roku
    • Rekrutacja I klasa 2026/2027
    • Rekrutacja przedszkole 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do klasy 1 SP 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do przedszkola 2026/2027
    • Deklaracja o kontynuowaniu wych. przedszkolnego 2026/2027
    • Rezygnacja z dowozu autobusem szkolnym 2026/2027
    • Zezwolenie na dojazdy szkolnym autobusem 2026/2027
    • Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola 2026/2027
  • Strona BIP
Strona główna Aktualności

Szkoła

  • Aktualności
  • Nauczyciele
  • Rada Rodziców

Informacje

  • Ogłoszenia Dyrektora Szkoły
  • Spotkania z rodzicami w roku 2025/2026
  • Wykaz podręczników 2025/2026
  • Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2025/2026
  • Elektroniczna skrzynka podawcza
  • RODO

Przedszkole

  • Wiadomości z przedszkola
  • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"

 

 

 

Archiwum

  • maj, 2021
  • październik, 2020
  • maj, 2020
  • marzec, 2020
  • luty, 2020
  • wrzesień, 2019
  • czerwiec, 2019
  • maj, 2018
  • październik, 2017
  • wrzesień, 2014
  • listopad, 2013
  • wrzesień, 2012

Zbiórka starych płyt CD

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 04, grudzień 2012 21:47

KOP_logo Nawiązaliśmy współpracę z Klubem Obrońców Planety. Od 3 do 20 grudnia 2012 roku w szkole prowadzona będzie zbiórka starych płyt CD i DVD, które zostaną zutylizowane przez specjalną firmę. A więc, już dziś zacznijcie robić przedświąteczne porządki. Na pewno w każdym domu znajdzie się kilka niepotrzebnych płyt. Zamiast przekładać je kolejny raz na dnie szuflady, przynieście do szkoły. Nie musicie się martwić, jeśli będą na nich wasze zdjęcia, nikt nie będzie ich odtwarzał. Płyty mogą być uszkodzone i mają być bez opakowań. Opiekunem akcji w szkole jest pani Jola Kalisz, która w razie potrzeby udzieli dodatkowych informacji.

                                                                                                                   Samorząd Uczniowski SP

Król Maciuś

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 04, grudzień 2012 21:42

Król Maciuś-1Król Maciuś Pierwszy, Kajtuś Czarodziej, Bankructwo Małego Dżeka i inne utwory Janusza Korczaka zaprezentowali uczniowie klas trzecich szkół podstawowych podczas  Konkursu Pięknego Czytania, który odbył się 30 XI w Gminnej Bibliotece Publicznej w Miłkach. Konkurs został zorganizowany z okazji  70 rocznicy śmierci pisarza. Wzięło w nim udział 17 uczestników ze szkół w Miłkach, Rydzewie i Staświnach. Jury miało trudny wybór, dzieci były przygotowane  doskonale.

 III miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły Julia Dziedzicka, wyróżnienie otrzymał Jan Byrwa i Weronika Wołodko, II miejsce Aleksandra Kazana, I miejsce Martyna Wąsiakowska i Kamil Adzinkiewicz.  Gratulujemy!                                                                                                           

  Magdalena Tarnacka

Galeria zdjęć

Tradycji stało się zadość

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 04, grudzień 2012 21:27

Andrzejki 2012-1Ostatnie dni listopada spędziliśmy tradycyjnie na zabawach andrzejkowych. 29 listopada uczniowie szkoły podstawowej brali udział w zabawach zorganizowanych przez panie z zaprzyjaźnionego ośrodka kultury. Były wróżby i tańce, w świeżo wyremontowanej sali wszyscy bawili się świetnie. Serdecznie dziękujemy pani Edycie i Beacie za zaproszenie. Dzień później gimnazjaliści urządzili dyskotekę w szkole.

  Samorząd Uczniowski

Galeria zdjęć

Święto Pluszowego Misia w przedszkolu

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 04, grudzień 2012 21:18

Święto Misia w przedszkolu-10Święto Pluszowego Misia zostało ustalone w 2002 r. w setną rocznicę powstania zabawki. We wtorek 27 listopada w Przedszkolu w grupie 3-4 i 5-6 latków odbyły się obchody dnia Pluszowego Misia. Wszystkim dzieciom towarzyszyły w tym dniu ulubione pluszaki. Przedszkolaki malowały, tworzyły, bawiły się, śmiały i tańczyły przy misiowej muzyce. Mimo coraz nowszych i bardziej atrakcyjnych zabawek moda na misie nie przemija.          

  Małgorzata  Tercjak, Janina Tytła

Galeria zdjęć

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Szczegóły
Utworzono: środa, 28, listopad 2012 21:57

Dzień Misia-3W poniedziałek i wtorek bibliotekę szkolną opanowały misie i ich opiekunowie. Uczniowie SP postanowili pochwalić się swoimi ulubionymi pluszakami. Dzieci obejrzały gazetki i wystawki książek o misiach. Wysłuchały wierszy. Najbardziej podobał się utwór Jana Brzechwy pt. Niedźwiedź.

Proszę państwa, oto miś.
Miś jest bardzo grzeczny dziś.
Chętnie państwu łapę poda.
Nie chce podać? A to szkoda.      

Galeria zdjęć

 M. Tarnacka

Turniej Pięknego Czytania

Szczegóły
Utworzono: środa, 28, listopad 2012 21:34

Dawid16 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Wilkasach odbył się  XIV Powiatowy Turniej ?Pięknego czytania?, czyli ?Sztuki Słowa?, którego celem jest propagowanie czystości polskiego języka, przywracanie polszczyźnie jej piękna niszczonego przez  codzienność. W konkursie wzięło udział ponad trzydziestu uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z całego powiatu.
    Nasze gimnazjum w tym turnieju reprezentowało troje uczniów : Anita Dąbrowska, Dawid Kowalik oraz Dorota Kozłowska. Każdy uczestnik konkursu musiał zaprezentować swoje umiejętności czytając wybrany fragment z dzieła klasyki polskiej lub światowej. Komisja konkursowa oceniała :  dykcję, interpretację, intonację i brzmienie  oraz ogólny wyraz artystyczny. Przewodniczący komisji - Pan Zbigniew Waszkielewicz podkreślił, że wszyscy uczestnicy turnieju prezentowali wysoki poziom, jednak najwyżej oceniony został występ Dawida Kowalika, który czytał fragment powieści ?Ogniem i mieczem? H. Sienkiewicza.  Dawid zajął pierwsze miejsce w grupie młodzieży gimnazjalnej .

Regina Siekierda

Pasowanie na przedszkolaka

Szczegóły
Utworzono: niedziela, 25, listopad 2012 21:31

Pasowanie na przedszkolaka-819 listopada 2012 r. w Ośrodku Kultury w Miłkach  odbyło się "Pasowanie na przedszkolaka". Wychowankowie zanim przystąpili do ślubowania zaprezentowali montaż słowno-muzyczny. W celu sprawdzenia czy dzieci nadają się na prawdziwych przedszkolaków musieli zdać egzamin składający się z kilku pytań. Dzieci w obecności pani dyrektor złożyły uroczyste ślubowanie, a po nich ślubowali ich rodzice. Pani dyrektor Bożena Baranowska dokonała pasowania każdego przedszkolaka. Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia wychowawczynie odznaczyły dzieci plakietkami, a rodzice wręczyli rożki obfitości wypełnione po brzegi słodyczami i wspólnie udali się na słodki poczęstunek.
Ten dzień w życiu każdego przedszkolaka pozostanie na długo w pamięci.
 Galeria zdjęć

Joanna Górska, Janina Tytła

Więcej artykułów…

  1. Odnawialne źródła energii
  2. Śniadanie daje moc
  3. Gimnazjaliści ślubują
  4. Konkurs Pięknego Czytania
  5. Biblioteki szkolne - klucz do...

Podkategorie

Strona 129 z 133

  • start
  • poprz.
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • nast.
  • koniec
209099
Zalogowani 0
Goście 87
Zarejestrowani 94

ZPO Miłki 2012 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Marek Baranowski

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.