Załóż swoje konto!
  • Strona główna
  • Kontakt
  • Dokumenty
  • Plan lekcji
  • Galeria
  • Przedszkole
    • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
      • Informacje o Programie Powszechnej Dwujęzyczności
      • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Rekrutacja 2026
    • Zarządzenie Wóta Gminy Miłki w sprawie rekrutacji w 2026 roku
    • Rekrutacja I klasa 2026/2027
    • Rekrutacja przedszkole 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do klasy 1 SP 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do przedszkola 2026/2027
    • Deklaracja o kontynuowaniu wych. przedszkolnego 2026/2027
    • Rezygnacja z dowozu autobusem szkolnym 2026/2027
    • Zezwolenie na dojazdy szkolnym autobusem 2026/2027
    • Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola 2026/2027
  • Strona BIP
Strona główna Aktualności

Szkoła

  • Aktualności
  • Nauczyciele
  • Rada Rodziców

Informacje

  • Ogłoszenia Dyrektora Szkoły
  • Spotkania z rodzicami w roku 2025/2026
  • Wykaz podręczników 2025/2026
  • Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2025/2026
  • Elektroniczna skrzynka podawcza
  • RODO

Przedszkole

  • Wiadomości z przedszkola
  • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"

 

 

 

Archiwum

  • maj, 2021
  • październik, 2020
  • maj, 2020
  • marzec, 2020
  • luty, 2020
  • wrzesień, 2019
  • czerwiec, 2019
  • maj, 2018
  • październik, 2017
  • wrzesień, 2014
  • listopad, 2013
  • wrzesień, 2012

Mamy Certyfikat

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 04, grudzień 2018 21:49

                 W dniu 4 grudnia 2018 r. p. dyrektor Lidia Popczyńska odebrała certyfikat „Szkoła przyjazna środowisku” z rąk Warmińsko-Mazurskiego Wicekuratora Oświaty, p. Wojciecha Cybulskiego. Wszystkim nauczycielom oraz uczniom naszej szkoły, którzy przyczynili się do zdobycia tego zaszczytnego tytułu dziękuję i przekazuję osobiste gratulacje i pozdrowienia dla społeczności naszego ZPO od Pana Wicekuratora. Miano „Szkoły przyjaznej środowisku” przysługuje szkole na trzy kolejne lata i jest dowodem naszej ogromnej wrażliwości na problemy otaczającego nas środowiska naturalnego, którego mamy teraz honorowe zadanie bronić i strzec przed zniszczeniem.

 

dyr. L. Popczyńska

 

Pokaz mody patriotycznej

Szczegóły
Utworzono: środa, 28, listopad 2018 21:57

 Pokaz mody patriotycznej-4             Przedszkolaczki z Miłek zorganizowały z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę POKAZ MODY PATRIOTYCZNEJ. Ubrane w kolorze białym, czerwonym, w ludowe stroje, a także stroje sportowców i kibiców Polski szły dumnie po dywanie, reprezentując „patriotyczne trendy". Ponadto zatańczyły do muzyki o charekterze patriotycznym, recytowały wiersze o Polsce. Był też krótki QUIZ WIEDZY O POLSCE. Dzieci świetnie się spisały - znały odpowiedzi na pytania o naszej Ojczyźnie. Zaproszeni goście oraz rodzice też musieli „zdać egzamin" z wiedzy o Polsce. Poszło im wyśmienicie.   Po części artystycznej był słodki biało- czerwony poczęstunek. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i piękne przebrania dzieci.

 

Galeria

Nauczycielki przedszkola

 

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia 2018

Szczegóły
Utworzono: środa, 28, listopad 2018 21:43

Do serca przytul misia…

 

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia 2018-2               Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia bibliotekę odwiedziły przedszkolaki. Dzieci wysłuchały bajki o Złotowłosej i trzech niedźwiadkach. Poznały opowieść o Misiu Uszatku. Z zainteresowaniem obejrzały książeczki wyeksponowane na wystawce. Wiele radości sprawiła zabawa z pluszakami oraz teatrzyk. Starsi uczniowie poprowadzili głośne czytanie w bibliotece i świetlicy szkolnej. Wzięli udział w rozgrywkach czytelniczych. Wykonali bohaterów ulubionych bajek. Największą atrakcją okazała się parada z wielkim Kubusiem Puchatkiem po korytarzu szkolnym. Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci…

 

Galeria

Magdalena Tarnacka

 

Pasowanie Na Przedszkolaka 2018

Szczegóły
Utworzono: środa, 28, listopad 2018 21:33

Pasowanie Na Przedszkolaka 2018-7               Dnia 21 listopada 2018r. w Ośrodku Kultury w Miłkach odbyło się „Pasowanie Na Przedszkolaka”. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Pani Dyrektor Lidia Popczyńska, Pani Wójt Gminy Miłki Barbara Mazurczyk oraz grupa „Smerfów” i „Sówek” wraz z wychowawczyniami. Grupa „Biedronek” zanim otrzymała pasowanie, zaprezentowała montaż słowno-muzyczny. W celu sprawdzenia, czy dzieci nadają się na prawdziwych przedszkolaków, musieli zdać egzamin składający się z kilku pytań. Wychowankowie i ich rodzice, w obecności pani dyrektor i zaproszonych gości, złożyli uroczyste przyrzeczenie. Pani dyrektor Lidia Popczyńska dokonała uroczystego aktu pasowania każdego przedszkolaka „magicznym ołówkiem”. Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy, a także upominki od Pani Wójt i Pani Dyrektor. W radosnych nastrojach wszyscy udali się do przedszkola na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Ten dzień w życiu każdego przedszkolaka pozostanie na długo w pamięci. Serdecznie dziękujemy rodzicom za wkład włożony w przygotowanie tak ważnej uroczystości.

 

Galeria

Joanna Górska, Emilia Aszkielaniec

 

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka 2018

Szczegóły
Utworzono: niedziela, 25, listopad 2018 22:28

 Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka 2018-2                   20 listopada w Ośrodku Kultury obchodziliśmy Dzień Praw Dziecka. Uczniowie klasy piątej przygotowali sześć scenek rodzajowych, które obrazowały poszczególne prawa dzieci: do nauki, tożsamości, prywatności, ochrony zdrowia i wyrażania własnych poglądów. Następnie zaprezentowano prezentację multimedialną. Występ zakończył się miniteścikiem, w którym uczniowie głównie młodszych klas wykazali się wspaniałą znajomością praw dziecka. Przedstawienie spotkało się z dużym zainteresowaniem.

 

Galeria

Klara Ozygała, kl.V

 

Nasze tajemnicze ogrody

Szczegóły
Utworzono: środa, 21, listopad 2018 22:30

Nasze tajemnicze ogrody-2             Jak się okazuje, lekcje języka polskiego wcale nie muszą być nudne. Przekonaliśmy się o tym, omawiając lekturę, która nosi tytuł ,,Tajemniczy ogród ". W trakcie lekcji odkrywaliśmy tajemnice przedstawione na kartach powieści i w końcu dotarliśmy do ogrodu, który tak nas zafascynował, że postanowiliśmy wykonać makiety tego cudownego miejsca. Każdy starał się, by jego ogród był najpiękniejszy. Wykazaliśmy się kreatywnością w doborze materiałów i techniki wykonania. Efekty naszych starań możecie ocenić sami.

 

Galeria

Klara Ozygała klasa V

 

Wycieczka do Urzędu Gminy w Miłkach

Szczegóły
Utworzono: środa, 21, listopad 2018 22:26

                 W dniu 20.11.2018 uczniowie klas III gimnazjum w ramach lekcji wiedzy o społeczeństwie odwiedzili Urząd Gminy w Miłkach. Pani Karolina Macina, pracownik urzędu, oprowadziła młodzież po obiekcie, wyjaśniła m.in. na czym polegają zadania własne i zlecone gminy, dowiedzieliśmy się, czym zajmują się urzędnicy w poszczególnych pokojach, zobaczyliśmy salę obrad Rady Gminy. Najbardziej podobała się Sala Ślubów. Dziękujemy pani Wójt Barbarze Mazurczyk za możliwość zobaczenia " od kuchni " pracy urzędu i pani Karolinie za poświęcony czas.

 

Jolanta Fedorowicz

 

Więcej artykułów…

  1. Mistrzostwo Powiatu 5 rok z rzędu
  2. Dzień Praw Dziecka w Przedszkolu 2018
  3. Gimnastyka u Smerfów
  4. Uroczystość 100-Lecia Odzyskania Niepodległości
  5. Sukcesy w pływaniu

Podkategorie

Strona 29 z 133

  • start
  • poprz.
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • nast.
  • koniec
209111
Zalogowani 0
Goście 14
Zarejestrowani 94

ZPO Miłki 2012 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Marek Baranowski

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.