Załóż swoje konto!
  • Strona główna
  • Kontakt
  • Dokumenty
  • Plan lekcji
  • Galeria
  • Przedszkole
    • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
      • Informacje o Programie Powszechnej Dwujęzyczności
      • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Rekrutacja 2026
    • Zarządzenie Wóta Gminy Miłki w sprawie rekrutacji w 2026 roku
    • Rekrutacja I klasa 2026/2027
    • Rekrutacja przedszkole 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do klasy 1 SP 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do przedszkola 2026/2027
    • Deklaracja o kontynuowaniu wych. przedszkolnego 2026/2027
    • Rezygnacja z dowozu autobusem szkolnym 2026/2027
    • Zezwolenie na dojazdy szkolnym autobusem 2026/2027
    • Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola 2026/2027
  • Strona BIP
Strona główna Aktualności

Szkoła

  • Aktualności
  • Nauczyciele
  • Rada Rodziców

Informacje

  • Ogłoszenia Dyrektora Szkoły
  • Spotkania z rodzicami w roku 2025/2026
  • Wykaz podręczników 2025/2026
  • Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2025/2026
  • Elektroniczna skrzynka podawcza
  • RODO

Przedszkole

  • Wiadomości z przedszkola
  • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"

 

 

 

Archiwum

  • maj, 2021
  • październik, 2020
  • maj, 2020
  • marzec, 2020
  • luty, 2020
  • wrzesień, 2019
  • czerwiec, 2019
  • maj, 2018
  • październik, 2017
  • wrzesień, 2014
  • listopad, 2013
  • wrzesień, 2012

Mistrzostwo Powiatu 5 rok z rzędu

Szczegóły
Utworzono: środa, 21, listopad 2018 22:17

                Dziewczęta z SP Miłki – rocznik 2006 i młodsze (klasy VI młodsze) – wygrały Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej WMSZS w Giżycku . Zawody odbyły się 20 listopada 2018r w hali przy SP nr 4. Nasze zawodniczki awansowały do następnego etapu rozgrywek z pierwszego miejsca.

 

Wyniki zawodów:

 

SP Wydminy – SP Bystry 3:0

SP Miłki – SP Kruklanki 4:0

SP Wydminy – SP Kruklanki 0:0

SP Miłki – SP Bystry 2:0

SP Kruklanki – SP Bystry 1:0

SP Miłki – SP Wydminy 1:1

 

Tabela:

 

1. SP Miłki 7pkt

2. SP Wydminy 5pkt

3. SP Kruklanki 3pkt

4. SP Bystry 0pkt

 

Dziewczęta zagrały w składzie: Izabela Tarnacka, Katarzyna Skubisz, Julia Wójcik, Milena Lisowska, Patrycja Mrówka, Anna Mrówka, Anna Szporko, Klara Ozygała, Oliwia Kowalik, Ewelina Hamernik, Dziedzicka Wiktoria.

 

Piotr Łobodziński

 

Dzień Praw Dziecka w Przedszkolu 2018

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 20, listopad 2018 23:18

„Dzieci mają swoje prawa niech każdy się dowie, bo dziecko to także człowiek”.

 

Dzień Praw Dziecka w Przedszkolu 2018-6            Dnia 20 listopada 2018 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. W tym dniu dzieci wysłuchały wiersza M. Brykczyńskiego, oglądały ilustracje obrazujące ich prawa, nauczyły się wiersza, wspólnie brały udział w zabawach integracyjnych. Zabawy przy muzyce dostarczyły im wiele radości i uśmiechu na twarzach. Dzieci miały możliwość w skupieniu obejrzeć bajkę o prawach dziecka. Na zakończenie każde dziecko otrzymało do pokolorowania kartę pracy obrazującą prawa dziecka.

 

Galeria

 

Nauczycielki przedszkola

 

Gimnastyka u Smerfów

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 20, listopad 2018 23:11

Gimnastyka u Smerfów-4                  Smerfy dbają o swój rozwój fizyczny i prawidłową postawę. Rozpoczęliśmy cykl ćwiczeń korekcyjnych. Dzieci bardzo chętnie ćwiczą.

 

Galeria

Halina Macina

 

 

Uroczystość 100-Lecia Odzyskania Niepodległości

Szczegóły
Utworzono: środa, 14, listopad 2018 22:24

Uroczystość 100-Lecia Odzyskania Niepodległości-3              Uroczystość przygotowana przez ZPO w Miłkach - artystyczne występy przedstawiły: grupa z przedszkola, klasa V i VI. Prezentacje multimedialne zaprezentowała klasa VII oraz III gimnazjum. Klasa VIII poczęstowała wszystkich zgromadzonych pysznymi babeczkami patriotycznymi.

 

kliknij tutaj

Galeria

Sukcesy w pływaniu

Szczegóły
Utworzono: środa, 14, listopad 2018 20:53

                  8 listopada 2018r. nasi uczniowie po raz pierwszy wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu.W zawodach wystartowało 6 uczniów naszej szkoły. W sztafecie 6x50 stylem dowolnym zajęliśmy IV miejsce. Natomiast indywidualnie najlepiej spisała się JOASIA ZALEWSKA, która zdobyła I miejsce stylem klasycznym i awansowała do finału wojewódzkiego. Wielkie gratulacje dla wszystkich dziewcząt za odwagę.

 

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Joanna Zalewska, Magdalena Włodkowska, Weronika Kryba, Weronika Kamińska, Izabela Tarnacka, Anna Szporko.

 

Piotr Łobodziński

 

I miejsce naszych piłkarek 2018

Szczegóły
Utworzono: środa, 14, listopad 2018 20:28

 I miejsce naszych piłkarek 2018-10             Dnia 6.11.2018r. na boisku szkolnym w Miłkach odbył się finał wojewódzki w piłce nożnej dziewcząt młodzieży roczników 2003-2005 „Moje boisko ORLIK – 2012”. Zawody rozpoczęły panie: Wójt Gminy Miłki – Barbara Mazurczyk i dyrektor miejscowej szkoły Lidia Popczyńska. Pogoda sprzyjała grze naszym dziewczynom, radziły sobie bardzo dobrze na boisku i nie miały sobie równych. Towarzyszyła temu odrobina strachu przed ostatecznym wynikiem z drużyną z Białej Piskiej, ponieważ to była decydująca rozgrywka o I miejsce. Gdy sędzia zagwizdał i dziewczyny z SP Miłki zaczęły skakać razem ze szczęścia, śpiewając swoją piosenkę to oznaczało tylko jedno: MAMY PIERWSZE MIEJSCE!!! Nasze dziewczyny są niezastąpione. Podziękowania idą również dla trenera, pana Piotra Łobodzińskiego.

 

SKŁAD ZESPOŁU SP MIŁKI: Magdalena Włodkowska, Joanna Zalewska, Martyna Rydzewska, Olga Ozygała, Weronika Kamińska, Wiktoria Naszkiewicz, Weronika Kryba, Martyna Mrówka, Aleksandra Jenczyk,Katarzyna Hamernik, Izabela Tarnacka, trener – Piotr Łobodziński

 

WYNIKI:

 

SP BURKAT – SP MIŁKI 1:3

SP BURKAT – SP BIAŁA PISKA 2:2

SP MIŁKI – SP BIAŁA PISKA 1:1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

 

I MIEJSCE SP MIŁKI 4 4:2

II MIEJSCE SP BIALA PISKA 2 3:3

III MIEJSCE SP BURKAT 1 3:5

 

DZIĘKUJEMY NASZYM DZIEWCZYNOM I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

 

 

Magdalena Włodkowska

Galeria

 

Śniadanie daje moc 2018

Szczegóły
Utworzono: środa, 14, listopad 2018 20:09

Śniadanie daje moc 2018-1              Wszyscy wiemy, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. A jeśli dodatkowo jest nie tylko pyszne, ale też i zdrowe to na pewno, jak głosi hasło ogólnopolskiego programu - daje moc. 8 listopada obchodzimy nie tylko Dzień Śniadanie Daje Moc , ale też Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. W naszej szkole to ponadto dzień inaugurujący bardzo ciekawy i nietuzinkowy projekt poświęcony zdrowemu odżywianiu, w którym udział biorą uczniowie klas pierwszej i drugiej. Dzisiaj, gościliśmy kucharzy z giżyckiej restauracji Puzzle Smaku, którzy zainspirowali uczniów do samodzielnego przygotowania naprawdę zdrowego śniadania. Pod okiem Pań dzieci przygotowywały pożywny posiłek. Był twarożek, prawdziwy chleb na zakwasie, sałatka owocowa oraz sok ze świeżo wyciśniętych warzyw i owoców. Było smacznie i zdrowo, a my mamy apetyt na więcej….

 

Galeria

 

Więcej artykułów…

  1. Projekt piękna nasza Polska cała
  2. Z Dorotką po drugiej stronie tęczy.
  3. Pasowanie na ucznia 2018
  4. Dzień postaci z bajek w przedszkolu
  5. Pogotowie literackie

Podkategorie

Strona 30 z 133

  • start
  • poprz.
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • nast.
  • koniec
209111
Zalogowani 0
Goście 18
Zarejestrowani 94

ZPO Miłki 2012 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Marek Baranowski

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.