Załóż swoje konto!
  • Strona główna
  • Kontakt
  • Dokumenty
  • Plan lekcji
  • Galeria
  • Przedszkole
    • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
      • Informacje o Programie Powszechnej Dwujęzyczności
      • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Rekrutacja 2026
    • Zarządzenie Wóta Gminy Miłki w sprawie rekrutacji w 2026 roku
    • Rekrutacja I klasa 2026/2027
    • Rekrutacja przedszkole 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do klasy 1 SP 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do przedszkola 2026/2027
    • Deklaracja o kontynuowaniu wych. przedszkolnego 2026/2027
    • Rezygnacja z dowozu autobusem szkolnym 2026/2027
    • Zezwolenie na dojazdy szkolnym autobusem 2026/2027
    • Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola 2026/2027
  • Strona BIP
Strona główna Aktualności

Szkoła

  • Aktualności
  • Nauczyciele
  • Rada Rodziców

Informacje

  • Ogłoszenia Dyrektora Szkoły
  • Spotkania z rodzicami w roku 2025/2026
  • Wykaz podręczników 2025/2026
  • Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2025/2026
  • Elektroniczna skrzynka podawcza
  • RODO

Przedszkole

  • Wiadomości z przedszkola
  • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"

 

 

 

Archiwum

  • maj, 2021
  • październik, 2020
  • maj, 2020
  • marzec, 2020
  • luty, 2020
  • wrzesień, 2019
  • czerwiec, 2019
  • maj, 2018
  • październik, 2017
  • wrzesień, 2014
  • listopad, 2013
  • wrzesień, 2012

Zebraliśmy 2000 płyt CD

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 27, czerwiec 2013 17:22

Koniec zbierania płyt CD-1Zakończyła się akcja zbiórki bezużytecznych płyt CD i DVD, które zostały przekazane do utylizacji. Przypomnijmy, że każda płyta rozkłada się 1000 lat i nie powinno ich się wyrzucać do śmietnika. Zbędne płyty można było przynieść do szkoły i umieścić w specjalnym kartonie. Uczniowie VI klasy policzyli nasze zbiory i starannie zapakowali, paczka ważyła 30 kg. W zamian za karton zebranych płyt szkoła otrzymała kolekcję filmów z serii ?Było sobie życie? oraz kilka odcinków programu popularnonaukowego ?Galileo?.

Zdjęcia

 Jola Kalisz

Wycieczka do OSP w Miłkach

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 27, czerwiec 2013 17:21

Z wizytą u strażaków-420 czerwca 2013 r. uczniowie klasy II odwiedzili siedzibę Ochotniczej Straży Pożarnej w Miłkach. Celem spotkania było omówienie najczęstszych przyczyn pożaru podczas wakacji oraz radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia ogniem. Komendant  OSP w Miłkach pan Andrzej Rydzewski opowiedział o sposobach ochrony przeciwpożarowej. Przypomniał numery alarmowe, zwrócił uwagę na to, z jaką lekkomyślnością można zaprószyć ogień i stworzyć zagrożenie dla zdrowia i życia nie tylko ludzi, ale i zwierząt. Mówił również o konieczności przestrzegania przepisów przeciwpożarowych. Pokazał uczniom wozy strażackie i ponton, który używany jest do ratownictwa wodnego. 

Ratownik medyczny pan Andrzej Jankowski zademonstrował, w jaki sposób ratuje się ludzi, gdy ulegną wypadkowi na drodze lub gdy są poparzeni. Drugoklasiści byli zachwyceni wycieczką.

 

Galeria zdjęć

Urszula Piskorz

Wyjazd do Warszawy

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 27, czerwiec 2013 17:19

Wizyta w Warszawie-1020 czerwca 2013 r. uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych odwiedzili Warszawę. Niektórzy po raz pierwszy przyglądali się stolicy. Miasto przywitało nas bardzo wysoką temperaturą. Wszyscy stwierdzili, że upały u nas są niczym w porównaniu z żarem panującym w dużym mieście. Z tego powodu najchętniej przebywaliśmy w klimatyzowanych pomieszczeniach, a zabytki miasta podziwialiśmy głównie z okna autokaru. Wycieczkę rozpoczęliśmy od obejrzenia seansu 3D w kinie IMAX pt. ?Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta.? Następnie udaliśmy się do gmachu Telewizji Polskiej. Tam przewodnik wyjaśnił nam, w jaki sposób powstają programy oraz oprowadził nas po niektórych studiach, m.in. sportowym oraz ?Pytanie na śniadanie.? Mogliśmy odpocząć na kanapach, na których każdego ranka prowadzący rozmawiają ze swoimi gośćmi.

Czytaj więcej...

Spotkanie z policjantem

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 27, czerwiec 2013 17:17

Spotkanie z policjantem-1Zbliżający się okres wakacji to przede wszystkim czas wypoczynku i zabawy. W czasie letnich ferii nie można jednak zapominać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, dlatego w naszej szkole 20 czerwca 2013 r. odbyło się spotkanie z dzielnicowym panem Karolem Romanowiczem  i policjantką panią Edytą Zalewską.  Przybliżyli oni uczniom najważniejsze reguły, jakimi powinni się kierować podczas wakacji zarówno w kontaktach z osobami obcymi, jak również podczas zabaw i nad wodą.

Czytaj więcej...

Zajęcia otwarte dla rodziców

Szczegóły
Utworzono: piątek, 21, czerwiec 2013 22:53

Zajęcia otwarte dla rodziców-720 czerwca odbyło się w grupie 3-4 latków zajęcie otwarte dla rodziców na temat: ?Czym pojadę na wakacje??. Dzieci wypowiadały się na temat ilustracji, wykonywały ćwiczenia policzków, robiły góry z policzków i wędrowały paluszkiem po górach. Ćwiczenie słuchowe w rozpoznawaniu zagadek dźwiękowych dotyczących różnych  środków lokomocji przyniosło dzieciom mnóstwo radości i pozytywnych emocji. W następnej zabawie dzieci wybrały się na wakacje rowerem, pociągiem, samolotem i statkiem, interpretując te pojazdy ruchem. Chusta animacyjna posłużyła do super zabawy pt. "Morski wiatr", który wprowadził w ruch papierowe łódki. Na koniec z pomocą mam dzieci wykonały kompozycje żaglówek. Mamom bardzo spodobały się zabawy z pociechami.


Galeria zdjęć 

Janina Tytła

Wycieczka do biblioteki gminnej

Szczegóły
Utworzono: piątek, 21, czerwiec 2013 22:49

Wycieczka do biblioteki-612 czerwca dzieci z przedszkola odwiedziły Bibliotekę Gminną gdzie poznały zasady funkcjonowania placówki oraz oglądały mnóstwo ciekawych i kolorowych książeczek. Zaszczepiony bakcyl obcowania z książką na pewno zaowocuje w przyszłości. Maluchy obiecały paniom bibliotekarkom, że w czasie wakacji odwiedzą bibliotekę z rodzicami.
  

Zdjęcia

 Nauczycielki przedszkola

Wyjazd do Bajkolandu

Szczegóły
Utworzono: piątek, 21, czerwiec 2013 22:47

Wyjazd do Bajkolandu-11 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka przedszkole bawiło się w Bajkolandzie w Giżycku. Ciekawy sprzęt do zabaw ruchowych i mnóstwo fajnych zabawek wyzwoliło w maluchach dużo emocji i radości. Nawet kolejka do trampoliny nie przeszkadzała w dobrej zabawie.                                                                            

 
                                                                        Galeria zdjęć              

Nauczycielki przedszkola

 

Więcej artykułów…

  1. VIII Konkurs Piosenki Ekologicznej
  2. Wieczorek poetycki z okazji Dnia Matki
  3. Biblioteka - książka tam na Ciebie czeka
  4. ZAPROSZENIE
  5. 2013 Rok Tuwima

Podkategorie

Strona 122 z 133

  • start
  • poprz.
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126
  • nast.
  • koniec
209101
Zalogowani 0
Goście 66
Zarejestrowani 94

ZPO Miłki 2012 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Marek Baranowski

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.